Starfield Türkçe Yama (Düzenlenmiş Makine Çevirisi) - Otomatik Güncelleme Destekli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İngilizcedeki kelime sayısı Türkçeden kat be kat daha fazla. Azımsanmayacak kadar kelimenin anlamı kullanıldığı yere göre değişiyor. En basit şekilde örneklemek gerekirse, "please" kelimesi yerine göre "lütfen" veya "memnun etmek" anlamına geliyor. Bu verdiğim örnek çok basit bir şey.

Çok haklısınız.

Merhabalar, yama herşeyi içeriyor mu?
%100 çeviri mi?
Birde yamayı deneyen arkadaşlar çeviri kalitesi hakkında bilgilendirebilir mi?
Eğer anlamsız ve A1 Türkçe şeklindeyse yama, direkt orijinal dili ile oynayayım.

Merhabalar, yama herşeyi içeriyor mu?
%100 çeviri mi?
Birde yamayı deneyen arkadaşlar çeviri kalitesi hakkında bilgilendirebilir mi?
Eğer anlamsız ve A1 Türkçe şeklindeyse yama, direkt orijinal dili ile oynayayım.
Evet, %100 çeviri.

@ForeverLifre hocam öncelikle lütfen yanlış anlamayın. Yama güvenilir mi gerçekten. Yarın deneyimlemek istiyorum. Kurulum rehberine baktım bazı şartlar gerekiyormuş [Discord]. Bunların sebebi nedir acaba? Bu arada yamayı deneyen arkadaşlar öneriyor mu?

Merhaba acaba yamanız gamepass ile çalışıyormu.
Evet çalışıyor

@ForeverLifre hocam öncelikle lütfen yanlış anlamayın. Yama güvenilir mi gerçekten. Yarın deneyimlemek istiyorum. Kurulum rehberine baktım bazı şartlar gerekiyormuş [Discord]. Bunların sebebi nedir acaba? Bu arada yamayı deneyen arkadaşlar öneriyor mu?
Merhaba, launcher sistemini getirmemizdeki sebeplerden bazıları, hem insanlar tek bir yerden bütün yamalara ulaşıp kolayca kurulum yapabilmesi, hem de dosya halinde veya setup halinde direkt verdiğimiz zaman yamalarımız çok fazla çalınıyordu. Discord şartının getirilmesi de yamalarımızın güvenliğini sağlamak. Discordda sadece sunucuda durmanız yeterli oluyor, sunucudaysanız yamalar çalışıyor. Virüstotal sonuçlarımız mevcut zaten bakabilirsin. Discord sunucumuza da gelip kullanan insanlardan bilgi alabilirsin.

@VolkTyson ın dediği gibi yama çalınma olayı çok fazla olduğu için böyle bir güvenlik önlemi var. Yamada bir problem olsa zaten biz yayınlamayız.

Evet çalışıyor.

Merhaba, Launcher sistemini getirmemizdeki sebeplerden bazıları, hem insanlar tek bir yerden bütün yamalara ulaşıp kolayca kurulum yapabilmesi, hem de dosya halinde veya setup halinde direkt verdiğimiz zaman yamalarımız çok fazla çalınıyordu. Discord şartının getirilmesi de yamalarımızın güvenliğini sağlamak. Discord'da sadece sunucuda durmanız yeterli oluyor, sunucudaysanız yamalar çalışıyor. VirusTotal sonuçlarımız mevcut zaten bakabilirsin. Discord sunucumuza da gelip kullanan insanlardan bilgi alabilirsin.

Anladım peki bu yamayı nasıl kurabilirim yama indirme yerine gelince Steam ve Epic Games logoları çıkıyor sonradan mı seçeceğim acaba Game Pass'i.

@VolkTyson ın dediği gibi yama çalınma olayı çok fazla olduğu için böyle bir güvenlik önlemi var. Yamada bir problem olsa zaten biz yayınlamayız.

Anladım peki bu yamayı nasıl kurabilirim yama indirme yerine gelince Steam ve Epic Games logoları çıkıyor sonradan mı seçeceğim acaba Game Pass'i.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı