Starfield vs Baldur's Gate 3 vs ratchet and clank Rift apart

Ben haftaya Starfield'i çekeceğim. Game Pass ile olacak iş değil. Parası olan alır yıllarca oynar Skyrim gibi. Diğer oyunlar benim sevdiğim kategori içinde değiller. Sadece izler geçerim.

Ben haftaya Starfield'i çekeceğim. Game Pass ile olacak iş değil. Parası olan alır yıllarca oynar Skyrim gibi. Diğer oyunlar benim sevdiğim kategori içinde değiller. Sadece izler geçerim.

Skyrim oynarım ve hemen Starfield aldım pişman olmam o zamanda öyle oyun yapan adamlar Starfield da neler yapmıştır kaldiki en büyük oyunları çok heyecanlıyım çıksa da oynasak zaten zam yeme riskide çok fazla şu an 30 dolar ülkede zam yemesi kaçınılmaz yani.

Bende para bulabilirsem Starfield ile Baldur's Gate çekeceğim.

Starfield Game Pass'ten oynanmaz zaten hocam aldım gitti çok heyecanlıyım şu an Skyrim oynayınca o yılda onu yapan bu yılda daha büyük dedikleri oyunda neler yapmaz vallahi zam yemeden iyi ki aldım diyorum.

Tarzına göre değişir.

FPS ihtiyacın varsa direk, Starfield RPG akarsın. Pişman olma ihtimalin zayıf. En fazla buglu çıkar düzeltirler

Sıra tabanlı fantastik ve mükemmel ötesi bir RPG deneyimi için Baldur's Gate 3 tercih edebilirsin. Şu an oynuyorum oyun mükemmel atıyor. Ortalama 80-100 saat arasında bir süre gömeceğim gibi duruyor. Oyunu bitirip 3-5 ay sonra tekrar başlarım.

Ratchet biraz daha platform vari bir deneyim sunuyor.

Paran olsa 3 oyunu da al oyna hiçbirinde pişman olmazsın. Ama şu an birini oynayacaksan canın ne istiyor ona bakmalısın. Ben Baldur's Gate'ten sonra direk Starfield'a girişicem. Game Pass'te bedava bedava... :D

Tarzına göre değişir.

FPS ihtiyacın varsa direk, Starfield RPG akarsın. Pişman olma ihtimalin zayıf. En fazla buglu çıkar düzeltirler.

Sıra tabanlı fantastik ve mükemmel ötesi bir RPG deneyimi için Baldur's Gate 3 tercih edebilirsin. Şu an oynuyorum oyun mükemmel atıyor. Ortalama 80-100 saat arasında bir süre gömeceğim gibi duruyor. Oyunu bitirip 3-5 ay sonra tekrar başlarım.

Ratchet biraz daha platform vari bir deneyim sunuyor.

Paran olsa 3 oyunu da al oyna hiçbirinde pişman olmazsın. Ama şu an birini oynayacaksan canın ne istiyor ona bakmalısın. Ben Baldur's Gate'ten sonra direk Starfield'a girişicem. Game Pass'te bedava bedava... :D

Starfield aldım dün sonra Baldur's Gate 1000 saat takılinacak oyun harika oyun diye iade ettim sanırım Baldur's Gate 3 de kalacağım bilemiyorum.

Starfield aldım hiç pişman değilim çıktığı gibi zammı atacaklardır. Baldur's Gate'e ısınamadım bir türlü RPG kısmı çok iyi dursada sıra tabanlı strateji herkese hitap etmeyebilir.

Tercih yine senin tabii Starfield vs Baldur's Gate arasındaysan Starfield derim.

Starfield aldım hiç pişman değilim çıktığı gibi zammı atacaklardır. Baldur's Gate'e ısınamadım bir türlü RPG kısmı çok iyi dursada sıra tabanlı strateji herkese hitap etmeyebilir.

Tercih yine senin tabii Starfield vs Baldur's Gate arasındaysan Starfield derim.

Bende Starfield aldım hayalimdeki oyun gibi ama sonra Baldur's Gate 3 de aklımı celince iade ettim şu an hangisini alsam bilemiyorum.

Game Pass sevmiyorum hocam böyle büyük oyunlar üyelikle değil uzun uzun yavaş yavaş oynamalı diye düşünüyorum ama bilmiyorum.

Ben 3 yıllık gömdüm 3 yıl boyunca oynarım :D

Genel olarak bu tarz uzun süreli oyunlar için Game Pass mantıklı değil. Ama bu oyun hem Microsoft oyunu yani sistemden çıkarılma ihtimali yok. Yani ben sistemi severek kullanıyorum hem oyun keşfetmem de hem de büyük oyunları çok ucuza oynamamda işe yarıyor.

Bende Starfield aldım hayalimdeki oyun gibi ama sonra Baldur's Gate 3 de aklımı celince iade ettim şu an hangisini alsam bilemiyorum.

Hocam bütçe kasıp ikisini de alabiliyorsanız alın. :D Sizin sanırım bir Steam takıntınız var bu 2 oyunda fiyatlarını hak eden oyunlar.

Şahsen bütçem olsa bile gidip Steam'den Starfield oynamam Game Pass var diye. O parayla gidip başka oyunlar alırdım ki öyle yapacağım 850TL kadar Steam bakiyem var Hogwarts Legacy veya Lords of the Fallen alacağım. Steam'de neredeyse bütün PS oyunları var mesela. Ama hiçbir Xbox oyununu satın almam.

Yeni konular

Geri
Yukarı