Starfield vs farklı oyunlar

Rockstar kalitesine güvendiğimden diyorum RDR 2 böyleyse GTA6 nasıl olur düşün bir oyunun fizikleri bile gerçek gibi kaldıkı Starfield da çıkmadı o zaman hiç tartışmayalım.

Starfield'in nasıl bir şey olduğunu nasıl grafikleri olduğunu nasıl oynanışı olduğunu ne sunduğunu neyi amaçladığını biliyoruz GTA 6 ise isim reveal bile yapmamış bir oyun sadece söylentilerle şöyle olacakmış böyle olacakmış deyip duruyoruz oyunun fragmanı yok title reveal yok o yüzden oyun çıkmadan bu kadar abartmaya gerek yok çıksın görelim biz de abartırız merak etme.

Starfield'in nasıl bir şey olduğunu nasıl grafikleri olduğunu nasıl oynanışı olduğunu ne sunduğunu neyi amaçladığını biliyoruz GTA 6 ise isim reveal bile yapmamış bir oyun sadece söylentilerle şöyle olacakmış böyle olacakmış deyip duruyoruz oyunun fragmanı yok title reveal yok o yüzden oyun çıkmadan bu kadar abartmaya gerek yok çıksın görelim biz de abartırız merak etme.

Sızdırılan görüntüler bana yetti sağ ol.

Bana bir daha Game Pass demeyin lütfen çünkü ayda yılda bir bilgisayar yüzü açıyorum aşırı kaliteli GTA 6 kalitesinde bir oyun istiyorum sadece o yüzden dedim.

O zaman Atomic Heart paranıza değmez Starfield iddialı bir oyun eğer beğenmezseniz istediğiniz zaman iade edebilirsiniz oyun çıkmadan önce de iade edilebiliyor çıktıktan sonra da klasik iade politikası uygulanıyor.

Sızdırılan görüntüler bana yetti sağ ol.
GTA 6, RDR2 kadar iyi fizik, animasyon barındırmaz. Sebebi ise gerçekçiliğin oyunlarda eğlenceyi kısıtlıyor oluşu. RDR2'nin online'ının ölü olmasının sebeplerinden biri de bu, gerçekçi olduğu için eğlence arka planda kalıyor. Rockstar da bunu bildiği için ve online taraf onlar için epey önemli olduğu için yine çok gerçekçi bir fizik, animasyonla karşılaşacağımızı sanmıyorum.

Zaten burada bahsedilen şey kalite, harcanılan para GTA 6 kadar çok olmasa bile Starfield'ın daha iyi bir oyun olacağına inanıyorum ben. Çünkü özünde GTA dediğin şey önüne çıkana mermi yağdırdığın basit bir eğlence oyunu sadece. Starfield ise devasa bir rol yapma deneyimi vaat ediyor, daha yüksek bütçeyle yapılıyor diye daha iyi bir oyun olmuyor GTA 6.

GTA 6, RDR2 kadar iyi fizik, animasyon barındırmaz. Sebebi ise gerçekçiliğin oyunlarda eğlenceyi kısıtlıyor oluşu. RDR2'nin Online'ının ölü olmasının sebeplerinden biri de bu, gerçekçi olduğu için eğlence arka planda kalıyor. Rockstar da bunu bildiği için ve Online taraf onlar için epey önemli olduğu için yine çok gerçekçi bir fizik, animasyonla karşılaşacağımızı sanmıyorum.

Zaten burada bahsedilen şey kalite, harcanılan para GTA 6 kadar çok olmasa bile Starfield'ın daha iyi bir oyun olacağına inanıyorum ben. Çünkü özünde GTA dediğin şey önüne çıkana mermi yağdırdığın basit bir eğlence oyunu sadece. Starfield ise devasa bir rol yapma deneyimi vadediyor, daha yüksek bütçeyle yapılıyor diye daha iyi bir oyun olmuyor GTA 6.

Su fiziğinden bahsediyorum ben GTA o kadar basit değil bence çoğu aksiyon filmine taş çıkarır diye düşünüyorum GTA 5 özelinde konuşursak gene de senin fikrin tercihin bir şey diyemem yorumun için teşekkürler bence GTA 6 daha iyi olacak.

Su fiziğinden bahsediyorum ben GTA o kadar basit değil bence çoğu aksiyon filmine taş çıkarır diye düşünüyorum GTA 5 özelinde konuşursak gene de senin fikrin tercihin bir şey diyemem yorumun için teşekkürler bence GTA 6 daha iyi olacak.

GTA 6 daha mı iyi olur bilemem ama Şu 1-2 yıl içinde Starfield kadar kaliteli oyun çıkmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı