Starfield vs farklı oyunlar

Starfield sisteminize güveniyorsanız alın bence zira oyunun optimizasyon açısından sorunlu çıkacağına kesin gözüyle bakıyorum ben. Yanılıyor da olabilirim tabii.

Oyunun geliştirilme süresi, harcanan emek vb GTA 6'dan bile daha fazla oyun çok damga vurdu sence alayım mı? Bu arada oyuna zam geleceği kesin.

Starfield al diyorumya sisteminde yeterse çok iyi GTA6'dan fazla emek derken adamlar su fiziğine bile yeni boyut katıyor.

Bana bir daha Game Pass demeyin lütfen çünkü ayda yılda bir bilgisayar yüzü açıyorum aşırı kaliteli GTA 6 kalitesinde bir oyun istiyorum sadece o yüzden dedim.

GTA 6 kalitesi olamaz Rockstar detayci firma Bethesda bug dolu oyun yapıyor evet diyalog seçim fazla keşif iyi oyunda iyi olur büyük ihtimal ama bir Rockstar kalitesi çıkmaz GTA 6 kalitesine en yakın oyun hala RDR2.

GTA 6 kalitesi olamaz Rockstar detayci firma Bethesda bug dolu oyun yapıyor evet diyalog seçim fazla keşif iyi oyunda iyi olur büyük ihtimal ama bir Rockstar kalitesi çıkmaz GTA 6 kalitesine en yakın oyun hala RDR2.

GTA 6 en erken olarak söylüyorum 3 senesi var Steam'e gelmesi falan filan ve 1-2 yıl içinde hiç Starfield kalitesinde Steam'e oyun çıkmayacak

Bir oyun çıkış yapsaydı da bari öyle abartmaya başlasaydın daha oyunun ismi bile belli değil GTA 6 deyip duruyoruz belki farklı bir ismi olacak bu kadar abartmaya gerek yok.

Bir oyun çıkış yapsaydı da bari öyle abartmaya başlasaydın daha oyunun ismi bile belli değil GTA 6 deyip duruyoruz belki farklı bir ismi olacak bu kadar abartmaya gerek yok.

Rockstar kalitesine güvendiğimden diyorum RDR 2 böyleyse GTA6 nasıl olur düşün bir oyunun fizikleri bile gerçek gibi kaldıkı Starfield da çıkmadı o zaman hiç tartışmayalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı