Starfield, Xbox Series X/S ve PC’ye Özel Olacak

İleride Game Pass ve Discord PS'ye gelince siz fanboyları göreceğim. Ayrıca Game Pass olmasa Xbox'ı bu kadar sever miydiniz acaba?
Seni neredeyse her Xbox konusunda görüyorum ve bu PS fanboyluğunu kasıtlı olarak yaptığın kanaatine vardım. Game Pass sistemine benzer bir sistem gelsin veya gelmesin PS5'de önce Coil Whine ve RAM çiplerinin aşırı ısınma sorununu çözsünler. Daha iki nesil önceki oyunu oynamak için remastered gelmesini niye bekleyeyim ? Senin için geriye dönük uyumluluk özelliği işine yarasın veya yaramasın benim işime çok yarıyor ve bu özelliği hemen hemen her konsolda arıyorum. Bu nesilde dahi bizzat kendi gözlerimle PS4'den, Xbox Series S'e geçen bir çok insan gördüm. Hepsine de ben tavsiye ettim. Birinden dahi ne donanımsal, ne yazılımsal herhangi bir şikayet duymadım aksine teşekkür ediyorlar. PlayStation veya Xbox benim babamın malı değil. Oyun oynamak için hangisi daha iyiyse, hangisi daha iyi hizmet veriyorsa ve hangisi kullanıcılarını önemsiyorsa ondan yana seçimimi yaparım. Güvenlik sorunları nedeniyle internet tarayıcısı bile olmayan bir konsola sırf özel oyunlar için para bayılmam ben :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı