Starfield'ta bir oyuncunun denk geldiği tuhaf glitch

Makaleler
10
Daha fazla  

Bethesda her zaman sorunlu oyunlarıyla bilinen bir firma ve günümüzde hala değişmediğini görmek şaşırtmadı beni.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bethesda her zaman sorunlu oyunlarıyla bilinen bir firma ve günümüzde hala değişmediğini görmek şaşırtmadı beni.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bethesda eskiden iyiydi Microsoft'tan sonra bozdu sanki biraz.

Kanka 5 TL ye Starfield aldım nasıl ?
Şaka bir yana bu oyun Starfield olamaz.

Bethesda eskiden iyiydi Microsoft'tan sonra bozdu sanki biraz.
Bu şirket hep aynıydı. Sürekli bozuk ve görsel anlamda kötü oyun çıkarıp oyuncuların mod ile düzeltmesini bekledi. Bethesda altında çalışan diğer şirketler iyi iş yapıyordu(Wolfenstein, Doom vs.) fakat onlarda bu aralar ortalıkta gözükmüyor.

Öte yandan istediği sisteme göre çok kötü gözüküyor oyun.

Glitch değil bu muhtemelen. Oyunlardaki NPC'lerin geldiği ve yok olduğu noktalar olur, bu oyunda NPC'lerin ışınlanacağı bölgeyi asansör olarak belirlemişler belli ki ama çok göz önünde olunca dikkat çekmiş. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı