Stargate Fanı Var mı?

XerTech

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dizi Türkiye'de pek tutmadı ama hayatımda izlediğim en güzel diziydi. Bu forumda steam ismi Daniel Jackson olan birini görünce şaşırdım.

SG-1 ve Atlantis(3 kere izledim 10+5 sezon 330 civarı bölüm) muhteşemdi ama Infinity tam bir rezalletti. Universe içim sıcak bakmıyor pekte.

İzleyen arkadaşlara bir sorum var. Goa'uld Ha'tak Al'kesh Tel'tak gemileri nerde yapılıyor. Özgür Jaffalar çok Sayıda Ha'tak'a sahip.

Not: Star Trek Ve Star Wars Savaşında Bizim de yerimiz olmalı @Ali Güngör @ Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Serinin büyük bir fanıyım ama sorunun cevabını bilmiyorum. Ufak bir tahminim var, Tok'ra'nın metabolizma hızlandıran bilekliklerini taktıklarında yapımına engel oldukları gemi gibi köleleştirilen gezegenlerde yapılıyor olabilir mi?

Serinin büyük bir fanıyım ama sorunun cevabını bilmiyorum. Ufak bir tahminim var, Tok'ra'nın metabolizma hızlandıran bilekliklerini taktıklarında yapımına engel oldukları gemi gibi köleleştirilen gezegenlerde yapılıyor olabilir mi?
Hayır yani o kadar Hyper Space engine nerede üretiliyor. Jaffa'ların tek bildiği teknoloji Zat'ler ve bir iki enerji silahı.
Seriyi bitirdin mi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı