Startoyun 2. El PS4 Pro alışveriş deneyimim

Makaleler
80
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Profil Kapağı
1525088093
Pazar günü akşam üstü PS4 fiyatlarını araştırırken buldum siteyi. Normalde 2. el hiçbir ürün kolay kolay almam ama PS4 Fat modelini alıp daha önce satmıştım. Xbox One X aynı şekilde. Bu sefer zarar etmeyeyim 2. el alayım dedim. Önce 500 GB slim fiyatlarına baktım. Daha sonra Whatsapp'tan mağazaya yazdım. Pazar günü olmasına rağmen cevap verdiler. Ellerinde 2. el PS4 Pro olup olmadığını sordum. Var 2200 TL dedi. Tamam hocam siz siteye koyun ordan alayım dedim. Yaklaşık 5-10 dakika sonra siteye koydular ben de oradan aldım. Ertesi gün kargoya verdiler cihazı ve PS4 Pro kutusu olmadığı için PS4 Slim kutusuna koyduklarını belirtti. Ben de cihaz ve aksesuar sıkıntısız ise sorun yok dedim. Bugün kargo geldi ve teslim aldım. Cihaz tertemiz sıfır gibi duruyor. Bir tek kol biraz yıpranmış gibi geldi. Ama işlevleri sorunsuzdu. Ayrıca cihaz çok sessiz çalışıyor. Kargo paketlemesi de baya sağlamdı. Benim için iyi bir deneyim oldu. Sizlerle de paylaşayım dedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı