State of Decay 0xc000007b hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Animeyzer

Femtopat
Daha fazla  
Aynı hatayı Skyrim'de de aldığım buradan çözümünü buldum, oldu da ama State of Decay'de olmadı. Mümkünse bir bakabilir misiniz?

Bir şeyi eksik yapmış olmalısınız. Denetim masasından C++ yazılımlarının ekran görüntüsünü atar mısınız?

Umarım işinize yarar.

Ekran Görüntüsü (1).png

Yarar tabii, yalnız görmeyi umduğum sonuç bu değildi. Sanırım sıralamada bir yanlışlık olmuş. Önce MSVCP110.dll'in System32 ve SysWOW64'ten silindiğine emin olun. Sonra denetim masasındaki C++ 2012 yazılımlarını kaldırın ve attığım linkten tekrar kurun.

Denetim masasındaki 2012'leri silip sizin attığınız linkteki bağlantıyı indirdim ama sonuç görseldeki gibi. Yeni LogFile, belki işinize yarar.

Ekran Görüntüsü (4).png

Ekran Görüntüsü (5).png

Bir de şunu deneyelim o zaman, biraz amelelik gibi olacak ama. Sanırım silme-kurma işlemlerinin sırasında bir sorun oluyor.
  1. Hata ekranındaki iki dosyanın MSVCR110.dll ve MSVCP110.dll, System32 ve SysWOW64 klasörlerinde bulunmadığından emin olun. Bulunuyorlarsa silin.
  2. Sonra denetim masasından (demin kurduklarınız da dahil) içinde C++ 2012 x64 ve x86 ile 2015-2019 x64 ile x86'ları silin.
  3. Son olarak aşağıdaki yazılımların iki sürümünü de indirip kurun.
    1. Download Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4 from Official Microsoft Download Center (32 Bit ve 64 Bit)
    2. Download Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 from Official Microsoft Download Center

MSVCR110 ve MSVCP110'u ikisinden de silip linktekileri yükleyip kurdum ama yine sonuç vermedi. Hatta MSVCR110 ve MSVCP110 DLL'leri System32'ye yüklendi ama SysWOW64 yüklenmedi. Neticede aynı hatayı veriyor yine.

Yeni konular

Geri
Yukarı