Çözüldü State of Decay 0xc000007b Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Aşağıdaki konumdan belirtilen DLL dosyasını kaldırın.

C:\Windows\SysWOW64\msvcr110.dll

Daha sonra Visual C++ 2012 paketini (VSU4\vcredist_arm.exe hariç) hem x86 hem de x64 olacak şekilde kurun. Kurulum esnasında hata alacak olursanız Denetim Masası üzerinden 2012 paketlerini onarın.

Yine aşağıdaki konumdan belirtilen DLL dosyasını silip DirectX kurulumunu yapınız. Kurulum esnasında Bing Bar yükleme seçeneğini devre dışı bırakabilirsiniz. Buna ihtiyacınız yok.

C:\Windows\SysWOW64\d3dx11_42.dll

Sorununuz çözülürse belirtiniz. Çözülmezse sıfırdan yeni bir rapor oluşturup paylaşınız.

Daha sonra Visual C++ 2012 paketini (VSU4\vcredist_arm.exe hariç) hem x86 hem de x64 olacak şekilde kurun. Kurulum esnasında hata alacak olursanız Denetim Masası üzerinden 2012 paketlerini onarın.

Yine aşağıdaki konumdan belirtilen DLL dosyasını silip DirectX kurulumunu yapınız. Kurulum esnasında Bing Bar yükleme seçeneğini devre dışı bırakabilirsiniz. Buna ihtiyacınız yok.

Sorununuz çözülürse belirtiniz. Çözülmezse sıfırdan yeni bir rapor oluşturup paylaşınız.

Çözüm

Daha sonra Visual C++ 2012 paketini (VSU4\vcredist_arm.exe hariç) hem X86 hem de X64 olacak şekilde kurun. Kurulum esnasında hata alacak olursanız Denetim Masası üzerinden 2012 paketlerini onarın.

Yine aşağıdaki konumdan belirtilen DLL dosyasını silip DirectX kurulumunu yapınız. Kurulum esnasında Bing bar yükleme seçeneğini devre dışı bırakabilirsiniz. Buna ihtiyacınız yok.

Sorunum cözüldü teşekkür ederim.

Geri
Yukarı