Statik IP nedir?

Tamam Takipe Aldım Teşekkürler Talebi Açtım Baya ekran Görüntüsü Ekledim.
Çok iyi. Umarım çözerler bunu. Genelde kullanıcılar Dualstack moduna aldığında IPv6 ile erişimde sorun çıkarsa IPv4 ile devam edebiliyorlar. Eğer düzelirse deneme amaçlı biraz sadece IPv6 ile kullanın. Sanırım Twitter'da medya yüklenme sorunları varmış IPv6'da.

Çok iyi. Umarım çözerler bunu. Genelde kullanıcılar dualstack moduna aldığında IPv6 ile erişimde sorun çıkarsa IPv4 ile devam edebiliyorlar. Eğer düzelirse deneme amaçlı biraz sadece IPv6 ile kullanın. Sanırım Twitter'da medya yüklenme sorunları varmış IPv6'da.

Hocam direk IPv6 da internet erişimi yok.
1644101285878.png

Umarım... Aslında gerçekten önem verseler herkes geçecek ancak fazla önem vermiyorlar.
Öncelikle oyn sunucuları IPv6 yapılsa tüm oyunlar için diyorum herkes IPv6 geçecek ama ohoo.

Umarım... Aslında gerçekten önem verseler herkes geçecek ancak fazla önem vermiyorlar.
Öncelikle oyn sunucuları IPv6 yapılsa tüm oyunlar için diyorum herkes IPv6 geçecek ama ohoo.
Bizde önem verileceğini sanmam. Bizim insanlarımız genelde "internet olsun da 4-8 Mbps olsun" kafasında olduğu için yok IPv6 imiş yok IPv4 yüzünden CGN'de sürünüyoruz falan hiç birini bilmez bu yüzden de takmaz. Bizim IPv6 geçişimiz 2035'i falan bulur bu konuda. Upload'ı ne yapacaksın Hakkı diyen bir CEO'muz var çünkü. İçler acısı. Daha upload'ın önemini bile kavrayamıyorlar.

Geri
Yukarı