Stattrak AWP mortis için çıkartma önerisi

Dürbün kısmına bu çıkartma güzel oluyor.

awpmortis.png

Geri kalan kısımlarına bence çıkartma yapıştırmaya gerek yok. Skinin yapısını bozar gibime geldi.

Gerçekten skinle mükemmel uyumlu teşekkür ederim. Alt kısımlarına ise sizce altın sticker'lar taksam mı? Altın olan sticker'lar güzel olur gibi.

Rica ederim. Yani olabilir belki. Altın çıkartmalar pahalı genel olarak, mesela denemelik ucuzundan altın Heroic 2020 RMR koydum, böyle oldu.

awpmortis2.png

Rica ederim. Yani olabilir belki. Altın çıkartmalar pahalı genel olarak, mesela denemelik ucuzundan altın Heroic 2020 RMR koydum, böyle oldu.

Eki Görüntüle 1810212
Sizce güzel mi?
Bu arada konu dışına çıkacağım biraz.
Bende AWP | Atheris field tested bulunuyor ve üzerindeki bazı çıkartmalar pahalı.
Sizce AWP | Atheris mi kullanılmalı,
Yoksa Stattrak AWP | Mortis mi?

Sizce güzel mi?

Beklediğimden güzel oldu. En sağa çıkartma yapıştırmaya gerek yok ama bence.

awpmortis3.png

Bende AWP | Atheris field tested bulunuyor ve üzerindeki bazı çıkartmalar pahalı.
Sizce AWP | Atheris mi kullanılmalı,
Yoksa Stattrak AWP | Mortis mi?

Atheris'e baktım, üstündeki çıkartmalar rastgele ve uyumsuz duruyor. Mortis'den devam etmeniz daha iyi olur. Çıkartmasız olarak da bakarsak Mortis bir tık daha iyi duruyor bence.

Beklediğimden güzel oldu. En sağa çıkartma yapıştırmaya gerek yok ama bence.

Eki Görüntüle 1810233

Atheris'e baktım, üstündeki çıkartmalar rastgele ve uyumsuz duruyor. Mortis'den devam etmeniz daha iyi olur. Çıkartmasız olarak da bakarsak Mortis bir tık daha iyi duruyor bence.
Teşekkürler.

Geri
Yukarı