Steam 0 Byte İndirme Sorunu

EmirLex

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar dün akşam Squad oyunun indirmeye koyayım dedim sabah kalktığımda oyun inmiş fakat 25MBlik indirme sorunu vardı ve 0 Byte'ta takılı kalmıştı. İnternetten hemen hemen her şeyi denedim çözülmedi ne yapmam gerekiyor? Ayrıca diğer oyunlarda bir sıkıntı yok sadece Squad inmiyor diğer oyunlarda indirme oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum büyük ihtimalle sunucudan dosyayı indirmişsin. O dosyayı sisteme kurması gerekiyor.
Mesela Path of exile 60 MB bazen güncellemeler geliyor. Bu dosyaların kurulumu çok uzun sürüyor. Disk ya da SSD fark etmeksizin bazı oyunlarda bu sorun yaşanıyor. Genelde kötü sıkıştırma ya da güncellemeyi direk dosya içine entegre eden oyunlarda bu sorun yaşanıyor.

Screenshot_1.png

Yani indirmeyi devam ettir. O sırada zaten Steam indirme sayfasında yeşil çizgi hareket ettiğini göreceksin.
Kurulum esnasında sistemi kullanmazsan daha iyi olur.

Yeşil çizgiler; Disk kullanımını belirtiyor.
Mavi çizgiler; İnternet kullanımını belirtiyor.

Ama eğer disk kullanımı için belirtilen çizgiler gözükmüyorsa; İlk olarak indirme ön belleğini temizle.
Sonrasında dosya doğrulama ya da tekrar kaldırıp yeniden yükle. Bu arada kullandığın antivirüs vb. dosya kurulmasını engelleyen bir yazılım varsa kontrol et.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı