Steam 0 byte sorunu

eminsythn

Decapat
Beyler merhaba bi sorun var benim steamda oyun falan indirmeye çalışırken 0 byte hatası veriyor bu hatayı nasıl düzeltebilirim ayrıca internette oyun indirme sitelerine de giremiyorum bir çaresi varmıdır bunun acaba kaç gündür araştırıyorum cevaplarsanız sevinirim

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    82,7 KB · Görüntüleme: 4.778
yaptım ama yine işe yaramadı :( acaba türk telekomu arasam birşey yaparlarmı çünkü ben indirmede kısıtlama yapmışlardır diye düşünüyorum
İnternet ile ilgili olacağını düşünmüyorum.PUBG ve diğer oyunları indirmeye koymasaydın birşey önericektim düşük bir ihtimal düzelebilirdi belki. Alakasız bir yöntem ama denemek istersen dene. Yaparsan PUBG'nin indirilmiş olan kısmını kaybedersin. Merak ediyorsanda o oyunun yüklü olduğu Steam kütüphane klasörüne gir. "steamapps" klasöründe dowloading klasörünün içindeki 249648 tarzı herşeyi sil. Oyun yüklenirken o klasöre yükleniyor. Ordan oyunu kaldırırsan belki sıfırdan indirmeye başlayacağından düzelebilir. Ben denemeni pek tavsiye etmiyorum ama.

Arkadaşlar müşteri hizmetlerini aradım dediğim gibi bi kısıtlama yapmışlar abla sağolsun düzeltti :D teşekkürler yanıtınız için eğer başka bu hatayı alan varsa direk müşteri hizmetlerini arasın hiç uğraştırmadan düzeltiyolar :)

Beyler merhaba bi sorun var benim steamda oyun falan indirmeye çalışırken 0 byte hatası veriyor bu hatayı nasıl düzeltebilirim ayrıca internette oyun indirme sitelerine de giremiyorum bir çaresi varmıdır bunun acaba kaç gündür araştırıyorum cevaplarsanız sevinirim
İndirme ön belleğini temizle ben yaptım işe yaradı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bilgisayarın sürücülerini kontrol et c ve ya d genelde steam indirme yeri c olur harddisklerini ona göre belirle hafıza dolu ise yada kalan gb ile indirecegin oyunun gb fazlaysa izin vermez

Yeni konular

Geri
Yukarı