Steam 0 seviye hesapla nasıl takas yapılır?

cherrynekk

Hectopat
Arkadaşlar dün arkadaşımla CS:GO girecektik. Arkadaşım kendi hesabına giremedi ve benden en eski hesabımı istedi, ben de verdim. Beraber oynadık ve o hesaba item düştü ama hesapta para yok, yani 0 Level ve Guard'ı e-posta. İtemi kendime çekmem için ne yapmam gerekiyor? Para mı atmam gerekiyor yoksa Guard'ı telefona geçirmem mi?

kl.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dün arkadaşımla CS:GO girecektik. Arkadaşım kendi hesabına giremedi ve benden en eski hesabımı istedi, ben de verdim. Beraber oynadık ve o hesaba item düştü ama hesapta para yok, yani 0 Level ve Guard'ı e-posta. İtemi kendime çekmem için ne yapmam gerekiyor? Para mı atmam gerekiyor yoksa Guard'ı telefona geçirmem mi?

Eki Görüntüle 874926

40-45 TL yatır sonra skini takasla başka şansın yok.

AK-47 Zümrüt Çizgili mi düşürdünüz. Şansa bak 😁

Steam Guard açmak 15 gün takas ve pazar engeli koyuyor dolayısıyla başka bir yol yok ise en kısa sürede açmanızı tavsiye ederim. 15 Gün ne kadar erken aktif olursa o kadar çabuk biter.

AK-47 zümrüt çizgili mi düşürdünüz. Şansa bak 😁

Steam Guard açmak 15 gün takas ve pazar engeli koyuyor dolayısıyla başka bir yol yok ise en kısa sürede açmanızı tavsiye ederim. 15 gün ne kadar erken aktif olursa o kadar çabuk biter.

50 TL ya az da değil ben kasadan o kadar item düşüremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı