Steam, 1 yıl içerisinde 200'den fazla öğe satma limit uyarısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MBirhanM

Kilopat
Daha fazla  
Az önce koleksiyon kartlarını satarken şöyle bir mesaj ile karşılaştım.
aebabea.JPG

Bunun çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

Lütfen buraya tıklayın yazan yere tıklayınca hesap detayları sayfasına atıyor beni orada herhangi bir ayar bulamadım :/

Yardımcı olacak arkadaşlar varsa çok teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesap sayfanızda vergi bilgisi soran bir yer olması lazım. Orayı doldurup onaylayınca limit kalkıyor. Bu olayın nedeni Amerika içi sürekli marketi kullanıp ticaret yapanların vergi ödemesi gerekiyor. Siz Amerika dışı olduğunuz için problemsiz halledebilirsiniz.

Hesap sayfanızda vergi bilgisi soran bir yer olması lazım. Orayı doldurup onaylayınca limit kalkıyor. Bu olayın nedeni Amerika içi sürekli marketi kullanıp ticaret yapanların vergi ödemesi gerekiyor. Siz Amerika dışı olduğunuz için problemsiz halledebilirsiniz.

-
Öyle bir ayar yok ki hocam bulamadım yarım saattir. Biliyorsan yardımcı olabilir misin ?
-
werve.JPG

Ticket'a gerek yok. Kırmızı renkli uyarıda ''Lütfen buraya tıklayın''a tıklayın. Açılan vergi bilgisi ekranındaki bilgileri düzgün bir şekilde doldurup onayladığınız zaman limitiniz kalkmış olacak.

Ticket'a gerek yok. Kırmızı renkli uyarıda ''Lütfen buraya tıklayın''a tıklayın. Açılan vergi bilgisi ekranındaki bilgileri düzgün bir şekilde doldurup onayladığınız zaman limitiniz kalkmış olacak.
İşte arkadaşta çıkmıyormuş o ekran.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı