Steam 10 KB indirme hızını geçmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ege_1903

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Steam oyun indirirken 10 KB'ı geçmiyor, internetim 8MB. Youtoube'de videoları çok hızlı yüklüyor ama Steam'da hiç öyle değil. Bir sınırlamada koymadım Steam'a?

Ekran Görüntüsü (24).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten ben justcause 3 indiriyordum 31GB a kadar geldi bi önbelleği temizle dedim bi baktım Just
cause indirmedi :D ondan sonra böyle oldu ya yani ne olduysa ön belleği temizle dediğim için oldu birşey indiremiyorum kaldım böyle
Ayarlar > İndirmeler > Bant Genişliğini Sınırla 👍
Bunu da denedim ama bir limit koymadım Steam arada güncellemeleri durduruyor mesela 11:20 için ayarlandı falan yazıyor değişik birşeyler oldu yani şimdi Steam i indirip geri kursam oyunlarım silinecek oyunlarımı silmeden steamı silip geri yüklesem düzelir mi diye düşünüyorum :D

Bir daha temizleyin sonra Steam'den çıkış yapın modem arayüzünden internete reset atın. Belki düzelir.

Bi' de niye durduk yere önbellek temizle yaptın ki :D Oyunu ne güzel indiriyormuşsun işte :D :D

Üst menü > Steam > Çevrimdışı ol, yap sonra:
Üst menü > Steam > Çevrimiçi ol

eğer olmazsa bunun yanı sıra yükleme bölgeni değiştirebilir veya antivirüsü devredışı bırakabilirsin.

Bir daha temizleyin sonra Steam'den çıkış yapın modem arayüzünden internete reset atın. Belki düzelir.

Bi' de niye durduk yere önbellek temizle yaptın ki :D Oyunu ne güzel indiriyormuşsun işte :D :D
Hocam fazla merak iyi değil işte :D defalarca temizledim modeme rest attım yok düzelmiyor :D

Üst menü > Steam > Çevrimdışı ol, yap sonra:
Üst menü > Steam > Çevrimiçi ol

eğer olmazsa bunun yanı sıra yükleme bölgeni değiştirebilir veya antivirüsü devredışı bırakabilirsin.
Üst menü olayını anlamadım ama hesabımdan çıkıp girmeyi denedim bölgemi denedim los angles falan yapdım :D windows defender kullanıyorum onu devre dışı bırakdım güvenlik duvarını devre dışı bırakdım gene tık yok aynı :(
Steam desteğe yazın hocam o zaman.

Bu arada benim de başıma ne geliyorsa meraktan :D
Biz araştırma yapmayı denemeyi en iyi optimizasyona ulaşmayı kurcalamayı öğrenmeyi sormayı severiz :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı