Steam 100 TL oyun önerisi

Wag7r

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
Samsung 860 evo
İşlemci
İ5
Merhaba Steam'de az buz indirimler var aklımda birkaç oyun var sizce hangisini almalıyım?

Fallout 4
Fallout 76.
Doom.
Tomc the division.
Marvel Avengers.
Ortalama 100 lira bütçe var biraz ekleyebilirim sizce hangisi alınmalı ya da başka önereceğiniz oyun varsa her türlü açığım teşekkür ederim.

Merhaba Steam'de az buz indirimler var aklımda birkaç oyun var sizce hangisini almalıyım?

Fallout 4
Fallout 76.
Doom.
Tomc the division.
Marvel Avengers.
Ortalama 100 lira bütçe var biraz ekleyebilirim sizce hangisi alınmalı ya da başka önereceğiniz oyun varsa her türlü açığım teşekkür ederim.
https://store.steampowered.com/app/201810/Wolfenstein_The_New_Order/ Bu iki oyunu öneririm.

Fallout 4
Fallout 76.
Doom.
Tomc The Division.
Marvel Avengers.

Marvel Avengers alınmaz.

Marvel Avengers alınmaz.

Hocam bence şu anki fiyatına alınabilir. Hele de benim gibi özellikle Avengers hayranı olanlar için fiyatının da 36TL olmasından alınabilir. Tabii hikaye falan umursanmadan oynanmalı.

Fallout 76 ve Marvel Avengers alma da ne alırsan al
Hocam bence şu anki fiyatına alınabilir. Hele de benim gibi özellikle Avengers hayranı olanlar için fiyatının da 36TL olmasından alınabilir. Tabii hikaye falan umursanmadan oynanmalı.
Lego Marvel Avengers oynayın vallahi daha iyi ve eğlenceli o oyundan. Rezalet bir oyun o

Fallout 4
Fallout 76.
Doom.
Tomc the division.
Marvel Avengers.

The Division alacaksanız DLC’siz pek tadı çıkmaz.

Sabah aldım hocam teşekkürler

Dlc siz ne gibi eksikleri olur

Oyunu bitirdikten sonra DZ dışında yapılacak çok bir şey kalmaz. Collectible toplarsınız, yan görev yaparsınız sonra bir daha yüzüne bakmazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı