Steam 107 TL'lik sepetteki oyunlar alınır mı?

Peki hocam GTA4 mü garrys'mod mu Tower unite mı önerirsiniz?
Yada ekiple raft mı
Ekip varsa beraber oynayabileceğiniz online tarzı oyun almak mantıklı olabilir ama solo oynamak istersen kendi adıma GTA 4 tercih ederdim yine de karar senin diğer belirttiğin bu iki oyun hakkında "Tower Unite - Garry's Mod" bilgim yok yanlış tavsiye vermek istemem.

GTA4 öneriliyor Garry's Mod yaratıcı saran bir oyun deniyor ASTRONEER benim ilgimi çekti Tower unite bilemedim forumda bahsedilyordu ekiple Raft oynamayı arkadaşlarım söyledi ama bilemedim.

Ekip varsa beraber oynayabileceğiniz Online tarzı oyun almak mantıklı olabilir ama solo oynamak istersen kendi adıma GTA 4 tercih ederdim yine de karar senin diğer belirttiğin bu iki oyun hakkında "Tower unite - Garry's Mod" bilgim yok yanlış tavsiye vermek istemem.

ASTRONEER nasıldır peki.

GTA4 öneriliyor Garry's Mod yaratıcı saran bir oyun deniyor ASTRONEER benim ilgimi çekti Tower unite bilemedim forumda bahsedilyordu ekiple Raft oynamayı arkadaşlarım söyledi ama bilemedim.

ASTRONEER nasıldır peki.
ASTRONEER güzel sade bir oyun o da kütüphanemde mevcut ama tek sarmadı arkadaşlarla oynamak zevkli olur.

Geri
Yukarı