Steam: 15 Günlük Pazar Banı

Samuray Jack

Decapat
Yer
AZ
Daha fazla  
Fotoğrafta denilen her şeyi yaptım ama 15 günlük kısıtlamam kalkmadı. Bunu kaldırmanın bir yolu varsa söyleyin.

Adsız.png
.

Bunu yapınca da yine 2 hafta bekle dedi. Kısacası 2 gün önce.

O zaman yine bekleyeceksiniz.

Mobil Kimlik Doğrulayıcısının Kaldırılması

Bir Steam Guard Mobil Kimlik Doğrulayıcısını kaldırmak hesabınızın güvenlik seviyesini düşürecektir. Öğelerinizi korumak için takası ve Topluluk Pazarı'nı 15 gün boyunca kullanamayacaksınız. Hesabınızın tehlikeye düştüğü durumda bu kısıtlama süresi size hesabınızı kurtarmak için zaman verecek ve öğelerinizi kaybetmeden güvenliği eski hâline getirmenizi sağlayacaktır.

Beklemeniz gerekiyor.

Bu durumda yukarida dedigim 7 gün gecerli olmuyor. Bu yüzden mesajimi düzenledim.

15 gün kisitlama oldugu tarih ile belirtilmis mi?

O zaman yine bekleyeceksiniz.

Mobil Kimlik Doğrulayıcısının Kaldırılması

Bir Steam Guard Mobil Kimlik Doğrulayıcısını kaldırmak hesabınızın güvenlik seviyesini düşürecektir. Öğelerinizi korumak için takası ve Topluluk Pazarı'nı 15 gün boyunca kullanamayacaksınız. Hesabınızın tehlikeye düştüğü durumda bu kısıtlama süresi size hesabınızı kurtarmak için zaman verecek ve öğelerinizi kaybetmeden güvenliği eski hâline getirmenizi sağlayacaktır.

Beklemeniz gerekiyor.

Bu durumda yukarida dedigim 7 gün gecerli olmuyor. Bu yüzden mesajimi düzenledim.

15 gün kisitlama oldugu tarih ile belirtilmis mi?
Evet belirtilmiş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı