Steam, 18 saat oynanan oyunu iade etme

Umarım oyunu Steam'de iade edip Amazon prime üzerinden bedavaya getirmek gibi bir niyetiniz yoktur.
Hayır öyle bir niyetim yok, fakat olsa bile bunun bir zararını göremiyorum.
İmkansız. O süre içinde oyunun parası çoktan geliştiriciye/yapımcıya aktarılmış oluyor.
Gördüğüm konular fake olabilir o zaman. Neyse ben iade deneyeyim olmazsa sadece DLC map oynayacağız artık el mecbur :)

8 ay önce alınmış bir oyunu artık benimsemişisn gibi düşünür valve. Niye onu iade etmeye çalışır ki diye düşünür valve. Ha bu arada cidden, niye iade etmeye çalışıyorsun ki? 8 ay olmuş alalı. 8 Ay. Hadi 18 saatlik oyunu belki göz ardı edebilirler. Ama 8 Ay.

Gördüğüm konular fake olabilir o zaman. Neyse ben iade deneyeyim olmazsa sadece DLC map oynayacağız artık el mecbur :)
Monitör yalamayı seven Troll insanların olduğu bu forumda 2 yıllık oyunu iade edene inanmamak gerek.
8 ay önce alınmış bir oyunu artık benimsemişisn gibi düşünür valve. Niye onu iade etmeye çalışır ki diye düşünür valve. Ha bu arada cidden, niye iade etmeye çalışıyorsun ki? 8 ay olmuş alalı. 8 Ay. Hadi 18 saatlik oyunu belki göz ardı edebilirler. Ama 8 Ay.
Helal olsun 8 aylık oyunu iade etmeye çalışmak bir cürettir deyip para iadesi veriyorlarmış. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı