Steam 2 gündür cevap vermiyor

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, Steam'de çok az bir param vardı. Bende bununla bir şey alayım dedim fakat yanlış oyunu almışım. Bende iadeyi seçtim sonrada yanlışlıkla satın aldım seçeneğini seçtim. Fakat 2 gündür cevap vermiyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yoğunluktan dolayı süreç uzayabilir, uygun görürlerse iade işlemin kabul edilir zaten. Steam desteğe de insan bakıyor, bot bakmıyor. Uzaması normal dolayısıyla.

Hemen olacak diye bir kural yok. Daha önce iade ettiğimiz bir oyun 6 günü bulmuştu ama sonuç olarak başarılı olmuştu. Birazcık sabır gösterin, Steam büyük bir platform maalesef herkese yetişemiyorlar.

Merhaba arkadaşlar, Steam'de çok az bir param vardı. Bende bununla bir şey alayım dedim fakat yanlış oyunu almışım. Bende iadeyi seçtim sonrada yanlışlıkla satın aldım seçeneğini seçtim. Fakat 2 gündür cevap vermiyorlar.

Cadılar Bayramı'ndan dolayı yoğunluk olduğunu tahmin ediyorum, bende de aynı şekilde. 36 saattir bekliyorum cüzdana hala yatmadı.

Asıl hesabımda iadeler 1 saat gibi bir sürede cevaplanırken yan hesabımda bu süre 2 günü buldu sanırım Steam fazla oyuna sahip kullanıcılara öncelik veriyor.

Asıl hesabımda iadeler 1 saat gibi bir sürede cevaplanırken yan hesabımda bu süre 2 günü buldu sanırım Steam fazla oyuna sahip kullanıcılara öncelik veriyor.
Witcher 3 GOTY Edition alacaktım ama yanlışlıkla yandaki Graveyard Keeper'ı almışım. Boşa gitti para, kim bilir kaç gün sürecek :(

Evet bence de benim iadem 15 dakikada gerçekleşti (gerçekten).

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı