Steam 20 TL'ye oyun tavsiyesi

havucarr0t

Picopat
Katılım
9 Şubat 2021
Mesajlar
151
Arkadaşlar Steam'de 20TL var oynanacak oyun kalmadı. Undertale'i bitirdim (yeni sona başlamayı düşünüyorum sonra), Tomb Raider'den sıkıldım artık (yani bence benim için eğlenceliydi, %40'a kadar gelebildim ama nedense bir yerden sonra aksiyonu bayıyor ya. Hep aynı şeyler falan hikayesi de pek ilgi çekici gelmedi açıkçası.),
Minecraft'ın inciği cincığı sıkıldım, Stardew Valley 80 saat (2. yıldayım sonra tekrardan devam etmeyi düşünüyorum.), sonbahar indirimlerin de çeşitli oyunları oynayıp 2 saati geçmeyerek iade ettim (hollow Knight ve faster then light), Far Cry 3 (sıktı artık be, o zamanlar iyiydi ama şu an değil!), Just Cause 3 (sıkılmadım arada hala patlatıyorum her yeri sonbahar indirimlerin de 6TL'ye güzel fiyat).

Arkadaşlar Ori almayı planlıyorum ori serisinin ilk oyunu: Ori and Blind Forest de fiyatı ucuz 10,50TL. İndirimler de düşmesini bekleyemem çünkü düşmüyor.
Evet önerilerinize açığım, teşekkürler (bu arada arkadaşlar kış indirimlerinden öneri verirseniz daha iyi indirimli alırım, o zamana kadar Undertale'i falan bitiririm.).
 
Yukarı