Steam 350 TL'ye sepet önerisi

LutherHere

Decipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Steam'den oyun almayı düşünüyorum Steam cüzdanımda 350 TL var nakit olarak da 800 TL var. Benim bildiğiniz gibi zamlara karşı oyun düşünüyorum. Baldur's Gate 3 kesin olarak düşünüyorum fakat 10 Kasım'da alacağım 21'inde indirimler olacak eğer daha fazla düşerse iade eder gider tekrar alırım. Şimdi 350 TL'lik sepete gelelim.
Bende olmayan oyunlardan düşündüklerim şunlar.
The callisto protoctol 200 TL.
The Dark pictures anthology little hope 150 TL.
A Plague Tale innoince 150 TL.
Metal hellsiger 195 TL.
Dying Light 2 350 TL ( not Epic'den asla oyun almam o yüzden Epic'den al demezseniz sevinirim)
Remnant the from ashes 42 TL.
Bright Memory 15 TL.
Zombie army trilogy 6 TL.
7 Days to Die 9 TL.
Titanfall 2 30 TL.
Cyberpunk DLC'si 399 TL (50 TL daha ekleyip alabilirim)
Bütçe 350 TL önerilerinizi bekliyorum aklıma gelen oyunlar bunlar hepsi için maalesef bütçe yetmez sizce hangi oyunları almak mantıklı farklı bir öneriniz var mı?

7 Days to Die mantıklı. Arkadaş ile oynayacağım diyorsanız arkadaşınıza 7 Days to Die 2 Pack aldırın bedavaya geliyor oyun :D. Ben öyle yapmıştım. Neyse 7 Days to Die bir de yoksa Stardew Valley olabilir. BattleBit Remastered olabilir.

Merhaba. Ben Steam'den oyun almayı düşünüyorum Steam cüzdanımda 350 TL var nakit olarak da 800 TL var. Benim bildiğiniz gibi zamlara karşı oyun düşünüyorum. Baldur's Gate 3 kesin olarak düşünüyorum fakat 10 Kasım'da alacağım 21'inde indirimler olacak eğer daha fazla düşerse iade eder gider tekrar alırım. Şimdi 350 TL'lik sepete gelelim.
Bende olmayan oyunlardan düşündüklerim şunlar.
The callisto protoctol 200 TL.
The Dark pictures anthology little hope 150 TL.
A Plague Tale innoince 150 TL.
Metal hellsiger 195 TL.
Dying Light 2 350 TL ( not Epic'den asla oyun almam o yüzden Epic'den al demezseniz sevinirim)
Remnant the from ashes 42 TL.
Bright Memory 15 TL.
Zombie army trilogy 6 TL.
7 Days to Die 9 TL.
Titanfall 2 30 TL.
Cyberpunk DLC'si 399 TL (50 TL daha ekleyip alabilirim)
Bütçe 350 TL önerilerinizi bekliyorum aklıma gelen oyunlar bunlar hepsi için maalesef bütçe yetmez sizce hangi oyunları almak mantıklı farklı bir öneriniz var mı?

Calisto'yu bende almayı düşündüm fakat bence uzak durulması gerekilen bir oyun. Optimizasyonu kötü ayrıca oynanışı kötü mü desem bir garip mi desem bilmiyorum sadace onu bir kere daha gözden geçirebilirsin.

The callisto protoctol bence iyi bir oyun değil hocam.Dead Space'i yapan ekip falan diye oyun bir hype aldı ama isteneni veremedi.Metro serisi oynamadıysanız Metro Saga paketi 113 tl şu an onu öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı