Steam, 37.,50 TL ile ne yapılmalı?

Stardew Valley veya Katana Zero alabilirsiniz veya Subnautica.

Subnautica güzel oyun Game Pass',im de var zaten. Diyerlerine gelecek olursak sevmiyorum o tarz oyunları be :D
Kart ile bir oyun alınca geliyor yanlış bilgi vermeyin bence.
Hocam benimde kafam karıştı.
Sea of Thieves öneririm. 3 TL aşıyor bütçenizi ama.
Düzenleme: SoT'in Game Pass'de olduğu aklıma gelmedi bi an. Kusura bakmayın. :(
Teşekkür ederim ilginiz için . <3

Hocam çok oyunculu derken arkadaşınızla oynayacağınız bir açık dünya oyunu mu arıyorsunuz yoksa SoT gibi bir sürü kişi ile mi?

For Honor'a göz atın bence. Ben oynarken bayağı zevk alıyorum. Arkadaşla daha zevkli bile olabilir.
Heh aradığım cevap. Dostum ben almak istiyorum o oyunu ama yorumlara bakınca kararım değişiyor.Spam yaparak kill alma vs diyorlar.Az oyuncu varmış doğrumudur.Öyle değilse anında alıcam.
Hocam çok oyunculu derken arkadaşınızla oynayacağınız bir açık dünya oyunu mu arıyorsunuz yoksa SoT gibi bir sürü kişi ile mi?
Arkadaşım yok maalesef.Herkesin olduğu co-op.

Heh aradığım cevap. Dostum ben almak istiyorum o oyunu ama yorumlara bakınca kararım değişiyor.Spam yaparak kill alma vs diyorlar.Az oyuncu varmış doğrumudur.Öyle değilse anında alıcam.
4V4 Dominion ve Düello 1v1, 2v2 maçlarında oyuncular var. Çok uzun sürmeden maç buluyor. Spam olayını pek bilmiyorum 100. saatimdeyim tüm karakterlere hakim değilim.

Kart ile bir oyun almıyor zaten?
Kartım ile aldım fakat steam cüzdan yerinden ekledim parayı .Kafam karıştı.Boşverin teşekkür ederim.
4V4 dominion ve düello 1V1, 2V2 maçlarında oyuncular var. Çok uzun sürmeden maç buluyor. Spam olayını pek bilmiyorum 100. saatimdeyim tüm karakterlere hakim değilim.

Kaç yaşındasın dostum oyun arkadaşı olabiliriz. :)

Peki bütçeniz 40 TL ile mi sınırlı yoksa ekleyebilir misiniz?
@Salih Akbağ

Geri
Yukarı