Steam, 37.,50 TL ile ne yapılmalı?

Önceden seçkin hesabın varsa aynı şekilde devam ediyorsun zaten seçkin olmayan hesaplar ranked oynayamaz.
aa çok iyi
Dead By Daylight. + Resident Evil Chapter + Halloween Chapter al + Darkness Among Us Chapter al.
O oyun gamepass de var dlc lerinede para vermek istemiyorum teşekkürler
Half-Life oynamadıysanız Half-Life Complete paketini almanızı öneririm bütün Half-Life (Alyx hariç) oyunlarını 14 TL'ye alabilirsiniz.
Çok oynadım zamanında
GTA 4 alabilirsin günümüze göre hala iyi bence.
Çok oynadım teşekkürler.
Ben kesinlikle Witcher 3 öneririm galiba indirimde şu an. Hatta ben GOTY Edition'ı 15 liraya aldım.
For Honor almaya karar verdim.Teşekkürler.

Darkest Dungeon, Stardew Valley, Graveyard Keeper, Limbo, Half Life serisi, Papers Please, Sleeping Dogs, Forager, Bioshock serisi, Blasphemous, Bayonetta, Katana Zero, Spelunky serisi, Northgard, Age of Empires serisi, Dead Cells, CHANGE, Black Mesa, Hollow Knight, Batman Arkham serisi, Risk of Rain serisi, Witcher 3, Ori and The Will of the Wisps, Dying Light, Terraria, Astroneer.

Ben olsaydım bir oyun yerine bunların arasından birkaç oyunu alırdım.

Uboat diye bir oyun var. İndirimde şuan istersen bir göz at. Denizaltı, kaynak ve tayfa yönetimi üzerine bir oyun. Üstelik erken erişim olduğu için güncellenecekmiş.

Darkest Dungeon, Stardew Valley, graveyard keeper, limbo, Half-Life serisi, papers please, sleeping dogs, forager, BioShock serisi, blasphemous, bayonetta, Katana Zero, spelunky serisi, northgard, Age of Empires serisi, Dead Cells, change, Black Mesa, hollow Knight, Batman Arkham serisi, risk of rain serisi, Witcher 3, Ori and the Will of the Wisps, Dying Light, Terraria, ASTRONEER.

İstek listeme aldım detaylı inceliyeceğim.
Darkest Dungeon, Stardew Valley, Graveyard Keeper, Limbo, Half Life serisi, Papers Please, Sleeping Dogs, Forager, Bioshock serisi, Blasphemous, Bayonetta, Katana Zero, Spelunky serisi, Northgard, Age of Empires serisi, Dead Cells, CHANGE, Black Mesa, Hollow Knight, Batman Arkham serisi, Risk of Rain serisi, Witcher 3, Ori and The Will of the Wisps, Dying Light, Terraria, Astroneer.

%90 ı eski oyun önermişsin hepsini biliyorum ama oynamadım.Platform oyunları sevmiyorum.Ama genede teşekkür ederim.

İstediğimi oyunlar Game Pass de var ama ben bir salaklık yapıp kartımdaki son parayı Steam cüzdana attım. Alıcak oyun bulamıyorum. 37, 50TL'nin üstünde oyun önermeyin çünkü bu yaz başka oyun almayacağım yeter param kalmadı. Parasına değecek bir oyun istiyorum son kez. Grafik önemli ama RTX'e de gerek yok. Seviliyorsunuz<3

Blazing Sails al derim.

Geri
Yukarı