Steam 5 dolar indirimi var mı?

Arkadaşlar Steam'de şu an indirim var da GTA almak istiyorum 450 TL'ye düşüyor 5 dolar düşse 300 TL olacak 5 dolar indirimi var mı? 300 TL'ye almak istiyorum.

Hayır almak için 5 dolar daha vermen lazım durduk yere 5 dolar indirimi filan olmaz kaldı ki niye olsun.

Pakistan VPN ile farklı bir steam hesabı oluşturup 10.17 Dolara alabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 1705431318908.png
    1705431318908.png
    30,4 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Hayır. İndirimler sabit. Daha fazla indirime gireceğini sanmıyorum. En düşük fiyatlandırma şuan olduğu gibi. Hatta en ucuza bizim ülkemize satılıyor. https://steamdb.info/sub/36425/
En ucuz Türkiye'de değil, Türkiye'de de ABD'deki fiyatıyla satılıyor. Orada 29 dolar gözükmesinin sebebi oyunun ham hâlinin o fiyatta olması. Ancak oyunun ham hâli satışta değil ve sadece paket olarak satılıyor ve bu pakette indirim yapılıyor. Bu her yerde geçerli. Oyun diğer ülkelerde de %63 indirimli yani.
Merak ettiğim için sordum 300 TL'ye GTA iyi fiyat.
O fiyatı siz belirlemişsiniz. Oyunun şu anki fiyatı yaklaşık olarak 440₺. Kişiye özel 5 dolar indirim alayım diye bir şey yok. Kişiye özel indirimler ancak Steam indirim kuponlarıyla olur ancak onlar da yüzdeye göre belirlenir ve tek oyun içindir. Almak istiyorsanız gelecekteki indirimleri bekleyebilir veya Nays gibi oyun harcamalarınız için para bonusu veren kartları kullanabilirsiniz.

En ucuz Türkiye'de değil, Türkiye'de de ABD'deki fiyatıyla satılıyor. Orada 29 dolar gözükmesinin sebebi oyunun ham hâlinin o fiyatta olması. Ancak oyunun ham hâli satışta değil ve sadece paket olarak satılıyor ve bu pakette indirim yapılıyor. Bu her yerde geçerli. Oyun diğer ülkelerde de %63 indirimli yani.

O fiyatı siz belirlemişsiniz. Oyunun şu anki fiyatı yaklaşık olarak 440₺. Kişiye özel 5 dolar indirim alayım diye bir şey yok. Kişiye özel indirimler ancak Steam indirim kuponlarıyla olur ancak onlar da yüzdeye göre belirlenir ve tek oyun içindir. Almak istiyorsanız gelecekteki indirimleri bekleyebilir veya Nays gibi oyun harcamalarınız için para bonusu veren kartları kullanabilirsiniz.
Yine en ucuz MENA bölgesinde? :D Şakası işin evet amerika da ne ise MENA bölgesinde de aynı fiyat.

Soruya gelecek olursak ekstra bir indirim yok. Papara gibi bir platformdan yaparsan cashback ile düşürürsün o fiyatlara.

Geri
Yukarı