Steam 5 dolar sınırlamasının kalkması için ne kadar yatırılmalı?

Aslında atsam şu ana kadar 50 lira atardım bile bunda bir problem yok. Sorun olan şey şu. CS:GO kasalarım 100 TL ediyor. Bu kasaları satmak içinde. 5 dolar yatırmam lazım. E şimdi 30 TL atacağım bir de 100 TL kasalardan gelecek. Etti 130-150 TL, ben 150 TL'yi ne yapayım Steam'de :Dparayı geri de çekemiyorum. O yüzden yüklü bir miktar yatırmak istemiyorum.(büyük ihtimalle yatıracağım)
İndirimler yaklaşıyor, oyun alırsın.

Aslında atsam şu ana kadar 50 lira atardım bile bunda bir problem yok. Sorun olan şey şu. CS:GO kasalarım 100 TL ediyor. Bu kasaları satmak içinde. 5 dolar yatırmam lazım. E şimdi 30 TL atacağım bir de 100 TL kasalardan gelecek. Etti 130-150 TL, ben 150 TL'yi ne yapayım Steam'de :Dparayı geri de çekemiyorum. O yüzden yüklü bir miktar yatırmak istemiyorum.(büyük ihtimalle yatıracağım)
Oyun alabilirsin, Steam level kasbilirsin, İstediğin oyundan skin alabilirsin, fiyatının yükseleceğini düşündüğün skin alabilirsin bir köşede yatar yükselirse satarsın. Bir çok olanak var.
Arkadaşın varsa her gece takıldığın kafanıza göre oyun alın takılın :D

Oyun alabilirsin, Steam level kasbilirsin, istediğin oyundan skin alabilirsin, fiyatının yükseleceğini düşündüğün skin alabilirsin bir köşede yatar yükselirse satarsın. Birçok olanak var.
Arkadaşın varsa her gece takıldığın kafanıza göre oyun alın takılın :D

Mesajlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Son bir sorum olacak. 20 TL'lik cüzdan kodunu Trendyol, Hepsiburada vsden mi alayım yoksa direkt olarak Steam üzerinden 20 TL mi yatırayım?

Aslında atsam şu ana kadar 50 lira atardım bile bunda bir problem yok. Sorun olan şey şu. CS:GO kasalarım 100 TL ediyor. Bu kasaları satmak içinde. 5 dolar yatırmam lazım. E şimdi 30 TL atacağım bir de 100 TL kasalardan gelecek. Etti 130-150 TL, ben 150 TL'yi ne yapayım Steam'de: Dparayı geri de çekemiyorum. O yüzden yüklü bir miktar yatırmak istemiyorum.(büyük ihtimalle yatıracağım)

Yatır 5 dolar olayını kaldır sonra kasaları sat aldıklarını iade et.

Arkadaşlar herkese merhaba. Steam hesabım şu an için kısıtlı. 5 dolar yatırmam lazım. Şu ana kadar 3.75 dolar yatırmışım. Kaldı 1.25 dolar. Merak ettiğim tek soru şu an dolar 12-13 civarlarında. 1.25 dolar 18-20 lira yapıyor. Mantık olarak hesap böyle. Ama geçen bir şey duymuştum. Steam doları 2 liraya sabitlemiş diye. Bunu da göz önünde bulundurursak kaç para yatırmam lazım?
Güncel kur neyse o kadar yatıracaksın. 14-15 TL'den hesaplayabilirsin.

Steam oyunlarda 1.5'dan "ÖNERME" yapıyor. Sen kapalı steam özelliklerinden faydalanmak için 5 USD ödemen lazım. Steam burada sana 1.5'dan vermiyor güncel kur neyse ona göre yapıyor. Ben dolar 9 iken 5 dolar harcamamı tamamlamıştım açılmıştı, şu an dolar 20 olduğu için, olum 5 dolar kaç para yapıyor lan? aa.. 80-90 lira arası harcama yapman lazım.

Güncel kur neyse o kadar yatıracaksın. 14-15 TL'den hesaplayabilirsin.

Arkadaşlar şu an 20 TL yatırdım 4.85'e arttı. Hesaplama yapınca 16 TL olarak gösteriyor neden böyle oldu ya. Yani şu an olması lazımdı:(10 lira daha yatırmam gerekiyor.
Steam oyunlarda 1.5'dan "önerme" yapıyor. Sen kapalı Steam özelliklerinden faydalanmak için 5 USD ödemen lazım. Steam burada sana 1.5'dan vermiyor güncel kur neyse ona göre yapıyor. Ben dolar 9 iken 5 dolar harcamamı tamamlamıştım açılmıştı, şu an dolar 20 olduğu için, olum 5 dolar kaç para yapıyor LAN? Aa. 80-90 lira arası harcama yapman lazım.

1.25 dolar yatırmam gerekiyordu. 16 lira yapıyor. Ben şimdi 20 TL yatırdım 4.85 dolar oldu. Hala yatırmam lazım galiba. Şimdi ana avrat küfür edeceğim o olacak he!

Geri
Yukarı