Steam 5 dolar sınırlamasının kalkması için ne kadar yatırılmalı?

Arkadaşlar şu an 20 TL yatırdım 4.85'e arttı. Hesaplama yapınca 16 TL olarak gösteriyor neden böyle oldu ya. Yani şu an olması lazımdı:(10 lira daha yatırmam gerekiyor.

1.25 dolar yatırmam gerekiyordu. 16 lira yapıyor. Ben şimdi 20 TL yatırdım 4.85 dolar oldu. Hala yatırmam lazım galiba. Şimdi ana avrat küfür edeceğim o olacak he!

Düşüş Steam'e yansımamış olabilir.

Steam oyunlarda 1.5'dan "ÖNERME" yapıyor. Sen kapalı steam özelliklerinden faydalanmak için 5 USD ödemen lazım. Steam burada sana 1.5'dan vermiyor güncel kur neyse ona göre yapıyor. Ben dolar 9 iken 5 dolar harcamamı tamamlamıştım açılmıştı, şu an dolar 20 olduğu için, olum 5 dolar kaç para yapıyor lan? aa.. 80-90 lira arası harcama yapman lazım.
Dolar 13.5 TL?

Yeni haberim oldu, neyse geçiren geçirdi zenginleri daha da zengin ettiler. Biz yine ürünleri aynı fiyata almaya devam edelim ne harika.
Arkadaşlar şu an 20 TL yatırdım 4.85'e arttı. Hesaplama yapınca 16 TL olarak gösteriyor neden böyle oldu ya. Yani şu an olması lazımdı:(10 lira daha yatırmam gerekiyor.

1.25 dolar yatırmam gerekiyordu. 16 lira yapıyor. Ben şimdi 20 TL yatırdım 4.85 dolar oldu. Hala yatırmam lazım galiba. Şimdi ana avrat küfür edeceğim o olacak he!
15 cent kaldıysa 2 lira 1.5-2 lira civarı yükleme yapman gerekmiyormu?

Sabit kur olayı normie kitlenin duyup yanlış algıladığı bir olaydır. Steamde hiçbir zaman sabit kur olmadı, olmayacak. Steamde her yayıncı kendi oyununu istediği kurdan fiyatlandırabilir. EA/Rockstar gibi firmalar dolar kurunu 7, 8 TL civarından alıyorken Asya firmaları genelde 3, 4 ve 5 TL arasından alıyor. Firmalar kuru istediği fiyattan alabilir. Steame yatırılan paralar, 5 dolar kısıtlaması vs. ise ana kurdan baz alınır.

Yeni haberim oldu, neyse geçiren geçirdi zenginleri daha da zengin ettiler. Biz yine ürünleri aynı fiyata almaya devam edelim ne harika.

15 cent kaldıysa 2 lira 1.5-2 lira civarı yükleme yapman gerekmiyor mu?

Evet 2 lira civarı ediyor onda bir problem yok. Benim tek sinirlendiğim şey 1.25 dolar 16 lira yapıyor. Ben 20 lira attım hala 5 dolar sınırına gelemedim. Arkadaş dolar boşuna mı düşüyor anlamadım ki.

Evet 2 lira civarı ediyor onda bir problem yok. Benim tek sinirlendiğim şey 1.25 dolar 16 lira yapıyor. Ben 20 lira attım hala 5 dolar sınırına gelemedim. Arkadaş dolar boşuna mı düşüyor anlamadım ki.
Steam hemen güncellememiştir bu konuda inan yapabileceğin bir şey yok, yükleme yapman şart.

Yeni konular

Geri
Yukarı