Steam 7 gündür iade yapmıyor

Eğer iadeyi Steam cüzdanınıza değil de ödeme yaptığınız karta istediyseniz geç gelmesi normaldir diye düşünüyorum 1-2 hafta içinde gelmesi lazım.
Pardon ben Steam iadeyi kabul etmiştir diye düşünmüştüm.

Ben bi' aralar çok iade yaptım, canım sıkılınca oyunlara bakıp, iade ediyordum. Sonra iade etmemeye başladı, Steam desteğe sordum. Eğer iade sistemini kötüye kullandığınız tespit edilirse iade sistemini kullanamazsınız cinsinden bir şeyler dedi. Son kez affettiler, iade edebildim. Sen de çok fazla iade etmiş olmayasın?

Steam artık karta iade yapmıyor. En azından öyle hatırlıyorum.

Steam cüzdanına istedim.
Ben bi' aralar çok iade yaptım, canım sıkılınca oyunlara bakıp, iade ediyordum. Sonra iade etmemeye başladı, Steam desteğe sordum. Eğer iade sistemini kötüye kullandığınız tespit edilirse iade sistemini kullanamazsınız cinsinden bir şeyler dedi. Son kez affettiler, iade edebildim. Sen de çok fazla iade etmiş olmayasın?

İnşallah öyle değildir ama son bir hafta içerisinde 4 kez falan iade istedim olabilir teşekkürler.
En kısa sürede Steam desteğe yaz yaklaşık 15 saat içerisinde cevap verirler sorun ile ilgili.
[email protected] destekte bu adres vardı mail gönderdim

Steam artık karta iade yapmıyor. En azından öyle hatırlıyorum.
Hayır yapıyor. Ön ödemeli kartlara yapmıyor olabilir onu bilmiyorum ama banka kartı ve kredi kartına yapıyor.
[email protected] destekte bu adres vardı mail gönderdim
Attığınız mail oyun yapımcısının ona da atabilirsiniz ama steam desteğe de ayrıca mesaj atmanızı öneririm parayı iade yapacak platform steam çünkü.
Steam cüzdanına istedim.
Steam üstünden gerçekleştirdiniz değil mi iade talebini yoksa yukarıda attığınız mail ile mi iletişime geçtiniz iade için.

Son düzenleme:
Hayır yapıyor. Ön ödemeli kartlara yapmıyor olabilir onu bilmiyorum ama banka kartı ve kredi kartına yapıyor.

Attığınız mail oyun yapımcısının ona da atabilirsiniz ama Steam desteğe de ayrıca mesaj atmanızı öneririm parayı iade yapacak platform Steam çünkü.

Steam üstünden gerçekleştirdiniz değil mi iade talebini yoksa yukarıda attığınız mail ile mi iletişime geçtiniz iade için.

Steam üzerinden iade talep etmiştim hiçbir cevap gelmeyince size sordum destekle iletişime geçin yazdınız ben de şimdi yukarıdaki mail adresine yolladım.

Attığınız mail oyun yapımcısının ona da atabilirsiniz ama steam desteğe de ayrıca mesaj atmanızı öneririm parayı iade yapacak platform steam çünkü.

steamden desteğe bir mesaj yolladım sağ olun

Steam üzerinden iade talep etmiştim hiçbir cevap gelmeyince size sordum destekle iletişime geçin yazdınız ben de şimdi yukarıdaki mail adresine yolladım.
Tamam yukarıda ki mail'e ek olarak steam destek ile de iletişime geçin yapımcının bu konuda bir yardımı dokunur mu emin değilim o attığınız maile ek olarak steam'e de yazın.

Yeni konular

Geri
Yukarı