Çözüldü Steam Achievement Manager ban sebebi mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

554130

Decipat
Hocalarım selam, şu aralar çok fazla Team Fortress 2 oynuyorum. Team Fortress 2'nin wiki sayfasında gezerken "Spiral Knight" adlı bir oyunda başarım tamamlayınca TF2 kozmetiği kazanacağımızı fark ettim. Spiral Knight'ı oynadım fakat kozmetik kazandıran başarımı açamadım oyunu beceremediğimden dolayı. Bu yüzden SAM kullanmak istiyorum. Sadece ödül kazandıran başarımı açacağım, başka hiçbir başarımı açmayacağım.

Acaba VAC ban yer miyim ya da hesabımın kapatılması gibi bir sorun yaşar mıyım? Oyunda VAC Ban vs. görmedim fakat oyun multiplayer olduğu için biraz korktum sizlere danışmak istedim. (61 kişilik arkadaş listemde 5-6 kişi açık açık kütüphanelerindeki tüm oyunların tüm başarımlarını açıyorlar SAM ile onlar yemediyse ben de tek bir başarım için ban yemem diye düşünüyorum).

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
SAM hicbir sekilde oyun dosyalarina erisim saglamiyor. VAC yasaklanmasi alabilmeniz icin hem oyun dosyalarina müdahale etmeniz gerekiyor, hem de VAC korumali sunucuya baglanmaniz gerekiyor. Programi kullanirken ikisini de yapmiyorsunuz. Kisacasi yasaklama alma ihtimaliniz bulunmuyor.

Programi bizzat kullanmisligim var.
bir sıkıntı olur mu beyler şuan da kullandığım steam hesabıma 2 3 yıl önce tf2 payday 2 gibi oyunlarda yapmıştım başarım fullemeyi şimdi profilimde tamamlayıcı vitrini olarak sevdiğim oyunların başarımlarını fulleyerek sergilemek istiyorum sıkıntı olur mu

dostum sen yaptın mı ben daha önce yaptım ama şimdi riske atmak istemedim
Hocam evet yaptım, hangi oyunlarda yaptığımı da kısaca anlatayım; para katlamak için aldığım VAC bansız oyunların başarımlarını fulledim, TF2'nin bir tane başarımını açtım çünkü asla yapılamayan bir başarımdı. Ayriyetten tek kişilik oyunları da fulledim. Başarım tamamlama oranım %30'dan %75'e çıktı. Şu anlık bir sıkıntı yok.

bir sıkıntı olur mu beyler şuan da kullandığım steam hesabıma 2 3 yıl önce tf2 payday 2 gibi oyunlarda yapmıştım başarım fullemeyi şimdi profilimde tamamlayıcı vitrini olarak sevdiğim oyunların başarımlarını fulleyerek sergilemek istiyorum sıkıntı olur mu

dostum sen yaptın mı ben daha önce yaptım ama şimdi riske atmak istemedim
Dostum 5 aylık hile açtığım 300 saat cs'nin olduğu hesabımda kullandım bir sorun yok.

Idle daddy, steam ach manager vs. ban yedirmez.

Hocam evet yaptım, hangi oyunlarda yaptığımı da kısaca anlatayım; para katlamak için aldığım VAC bansız oyunların başarımlarını fulledim, TF2'nin bir tane başarımını açtım çünkü asla yapılamayan bir başarımdı. Ayriyetten tek kişilik oyunları da fulledim. Başarım tamamlama oranım %30'dan %75'e çıktı. Şu anlık bir sıkıntı yok.
benimde yapmak istediğim oyunlar singleplayer olan oyunlar days gone rdr2 vb

O oyunlarda ne olur gerçekten bilmiyorum hocam. Ne olur ne olmaz araştırmadan yapmayın bence.
soruşturdum hiç bir sıkıntı olmaz diyorlar arkadaş listemde 1 2k oyunu olanlar bile yapıyorum diyor ve ben daha önce tf2 payday 2 gibi oyunlarda kullandım bunu bir sıkıntı olmadı o zaman şimdi yapmak istediklerim singleplayer oyunlarç

siz yaptınız mı peki
Evet hocam yaptım ben. Team Fortress 2'nin yapılamayan bir başarımını açtım başarım eşyası için. Para katlamak için almış olduğum oyunlarda yaptım ve bitirmiş olduğum başarımları eksik kalan singleplayer oyunlarıma yaptım. Oyun tamamlama oranım %30'dan %75'e çıktı.

Evet hocam yaptım ben. Team Fortress 2'nin yapılamayan bir başarımını açtım başarım eşyası için. Para katlamak için almış olduğum oyunlarda yaptım ve bitirmiş olduğum başarımları eksik kalan singleplayer oyunlarıma yaptım. Oyun tamamlama oranım %30'dan %75'e çıktı.

Bende dün denemek amaçlı smurf hesaba TF2 için yaptım 3 tane item verdi 2 tanesi kutu eskisi gibi 50 60 item vermiyor şimdi 4 5 tane bitirdiğim singleplayer oyunlara yapmak istiyorum sıkıntı olur mu acaba? Ve en son ne zaman yaptınız veya hala yapmaya devam ediyor musunuz?

Son düzenleme:
bende dün denemek amaçlı smurf hesaba tf2 için yaptım 3 tane item verdi 2 tanesi kutu eskisi gibi 50 60 item vermiyor şimdi 4 5 tane bitirdiğim singleplayer oyunlara yapmak istiyorum sıkıntı olur mu acaba.
TF2 başarım eşyalarından baya eşya veriyor hocam. Başarım eşyaları - Official TF2 Wiki | Official Team Fortress Wiki bu adresten bakabilirsiniz. Singleplayer oyunlarda bir sıkıntı olacağını sanmıyorum, ben de olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı