Çözüldü Steam Achievement Manager ban sebebi mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

554130

Decipat
Hocalarım selam, şu aralar çok fazla Team Fortress 2 oynuyorum. Team Fortress 2'nin wiki sayfasında gezerken "Spiral Knight" adlı bir oyunda başarım tamamlayınca TF2 kozmetiği kazanacağımızı fark ettim. Spiral Knight'ı oynadım fakat kozmetik kazandıran başarımı açamadım oyunu beceremediğimden dolayı. Bu yüzden SAM kullanmak istiyorum. Sadece ödül kazandıran başarımı açacağım, başka hiçbir başarımı açmayacağım.

Acaba VAC ban yer miyim ya da hesabımın kapatılması gibi bir sorun yaşar mıyım? Oyunda VAC Ban vs. görmedim fakat oyun multiplayer olduğu için biraz korktum sizlere danışmak istedim. (61 kişilik arkadaş listemde 5-6 kişi açık açık kütüphanelerindeki tüm oyunların tüm başarımlarını açıyorlar SAM ile onlar yemediyse ben de tek bir başarım için ban yemem diye düşünüyorum).

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
SAM hicbir sekilde oyun dosyalarina erisim saglamiyor. VAC yasaklanmasi alabilmeniz icin hem oyun dosyalarina müdahale etmeniz gerekiyor, hem de VAC korumali sunucuya baglanmaniz gerekiyor. Programi kullanirken ikisini de yapmiyorsunuz. Kisacasi yasaklama alma ihtimaliniz bulunmuyor.

Programi bizzat kullanmisligim var.
Sadece Steam Achievement Manager üzerinden yapılan bir şey değil bu. Steam Geliştirici modu konsolundan da yapılabiliyor. Normalde Valve buna kafayı takmıyor lakin bazı oyunlar (mesela Dead by Daylight) başarım hilesi yaptığından dolayı seni oyundan banlayabilir. TF2'de herhangi bir sorunla karşılaşmazsın.
Tamamdır hocam, çok teşekkürler. Dead by Daylight ve Payday 2 de ban yiyenleri görmüştüm. Payday 2 topluluk kısmına erişim banı atmıştı bazı kullanıcılara.

görmemişim kb. yın dediğim gibi hesabınızı seviyosanız bulaşmayın bence
Arada kaldım hocam yapmayın böyle :D.

3. Parti yazılım kullanmak ban sebebidir. Ama dediğin programlardan "Ban yedim." diyen birine rastlamadım. Vac yasaklaması almamak için oyunun mağazasına bakabilirsin mesela csgo başlıklarda valve anti hile desteği yazıyor.
Ben de rastlamadım fakat biraz tırstım işin açığı.

Yemezsiniz. Ben 10 tane falan oyunda fullemiştim başarımları. Yanlış hatırlamıyorsam steamin içinden de oluyor bu olay.

İnstagram veya discord versem konuşabilir miyiz? CS'de hile geliştiriyorum da menü ayarlamak falan lazım. Başkalarına sorarak yapmak istiyorum ancak kimse bakmıyor
fikir almak açısından olursa konuşabileriz ancak hile yazılımcılığını bilmem zamanında sadece kullandım

Tamamdır hocam, çok teşekkürler. Dead by Daylight ve Payday 2 de ban yiyenleri görmüştüm. Payday 2 topluluk kısmına erişim banı atmıştı bazı kullanıcılara.

Arada kaldım hocam yapmayın böyle :D.

Ben de rastlamadım fakat biraz tırstım işin açığı.
bence açmayın,sonra kafaniza cok takılır yasadigim icin biliyorum,bi de tırsıyorum fln yazmışsınız o yüzden beni dinleyin...

SAM hicbir sekilde oyun dosyalarina erisim saglamiyor. VAC yasaklanmasi alabilmeniz icin hem oyun dosyalarina müdahale etmeniz gerekiyor, hem de VAC korumali sunucuya baglanmaniz gerekiyor. Programi kullanirken ikisini de yapmiyorsunuz. Kisacasi yasaklama alma ihtimaliniz bulunmuyor.

Programi bizzat kullanmisligim var.
Çok teşekkürler hocam.

Çok teşekkürler hocam.
Her ne kadar uygulama kara listede de olsa herhangi bir ban almadım. Bu arada @reptile adlı kullanıcının yanıtını çözüm olarak işaretlemeyi unutma.

İyi akşamlar iyi lootlamalar dilerim.
fikir almak açısından olursa konuşabileriz ancak hile yazılımcılığını bilmem zamanında sadece kullandım

bence açmayın,sonra kafaniza cok takılır yasadigim icin biliyorum,bi de tırsıyorum fln yazmışsınız o yüzden beni dinleyin...
Peki hocam discord mu vereyim instagram mı? Hangisi sizin için uygun?

Her ne kadar uygulama kara listede de olsa herhangi bir ban almadım. Bu arada @reptile adlı kullanıcının yanıtını çözüm olarak işaretlemeyi unutma.

İyi akşamlar iyi lootlamalar dilerim.

Peki hocam discord mu vereyim instagram mı? Hangisi sizin için uygun?
Pardon hocam, aklımdan çıkmış. Sonuç olarak işaretliyorum şimdi.

bir sıkıntı olur mu beyler şuan da kullandığım steam hesabıma 2 3 yıl önce tf2 payday 2 gibi oyunlarda yapmıştım başarım fullemeyi şimdi profilimde tamamlayıcı vitrini olarak sevdiğim oyunların başarımlarını fulleyerek sergilemek istiyorum sıkıntı olur mu

Hocalarım selam, şu aralar çok fazla Team Fortress 2 oynuyorum. Team Fortress 2'nin wiki sayfasında gezerken "Spiral Knight" adlı bir oyunda başarım tamamlayınca TF2 kozmetiği kazanacağımızı fark ettim. Spiral Knight'ı oynadım fakat kozmetik kazandıran başarımı açamadım oyunu beceremediğimden dolayı. Bu yüzden SAM kullanmak istiyorum. Sadece ödül kazandıran başarımı açacağım, başka hiçbir başarımı açmayacağım.

Acaba VAC ban yer miyim ya da hesabımın kapatılması gibi bir sorun yaşar mıyım? Oyunda VAC Ban vs. görmedim fakat oyun multiplayer olduğu için biraz korktum sizlere danışmak istedim. (61 kişilik arkadaş listemde 5-6 kişi açık açık kütüphanelerindeki tüm oyunların tüm başarımlarını açıyorlar SAM ile onlar yemediyse ben de tek bir başarım için ban yemem diye düşünüyorum).
dostum sen yaptın mı ben daha önce yaptım ama şimdi riske atmak istemedim

Geri
Yukarı