Çözüldü Steam açınca mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

CapsNumScroll

Hectopat
Daha fazla  
RAM
4 gb ram
SSD veya HDD modeli
120 gb ssd
Ekran kartı
amd radeon r7 240
İşlemci
intel core 2 duo e8400
Selam Steam'ı açınca mavi ekran yiyorum. Sorunu nedir?
Minidump:010823-8314-01.zip

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ekran kartı modeli nedir? Ekran kartını güncellemen gerek. Ağ kartın'da güncel değil. Onu'da güncelleyin.

Son durum nedir?
ntoskrnl.wrong.symbols.exe diye bir şeyden yemişsiniz daha önce forumda çözüme ulaşan kişi aşağıdaki konuda mevcut. Deneyin. Ek olarak win7 yerine Windows 8.1 e geçmenizde fayda var.

ntoskrnl.wrong.symbols.exe diye bir şeyden yemişsiniz daha önce forumda çözüme ulaşan kişi aşağıdaki konuda mevcut. Deneyin. Ek olarak Windows 7 yerine Windows 8.1'e geçmenizde fayda var.

Arkadaşın bahsettiği bilgisayar benim bilgisayarım ve daha yeni SSD taktırdım. Windows 8 oluyor en fazla ve o da çok yavaşlıyor yine Windows 7 de kaldım ondan dolayı geçemiyorum. Ama attığınız linkteki çözümü deneyeceğim.

Ekran kartı modeli nedir? Ekran kartını güncellemen gerek. Ağ kartın'da güncel değil. Onu'da güncelleyin.

Son durum nedir?

Hocam ekran kartı modelini yazıyor ve geç gördüğüm için kusura bakmayın son durum şimdi driverlari yüklüyor arkadaşım ekran kartı driverini ve ağ kartını güncelliyor teşekkürler ilgilendiğiniz için.

Geri
Yukarı