Steam aile paylaşımından 1 yıl ban yedim

simon5

Picopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3070 12GB - AMD RYZEN 7 5800X
16GB RAM- 586 SSD
Arkadaşlar biz 4 kişiydik aile paylaşımı oluşturduk Discord'da takılırken biri ile tanıştık 1-2 ay birlikte oyun oynadık. Sonra bunu aileye aldık hepimizi attı şakasına 12 Ocak 2025'e kadar giremezsin dedi hepimize ne yapacağız?

Şakasına attığından emin misin?

Arkadaşlar biz 4 kişiydik aile paylaşımı oluşturduk Discord'da takılırken biri ile tanıştık 1-2 ay birlikte oyun oynadık. Sonra bunu aileye aldık hepimizi attı şakasına 12 Ocak 2025'e kadar giremezsin dedi hepimize ne yapacağız?
12 Ocak 2025'e kadar bekleyeceksiniz. Elinizden başka bir şey gelmez.
Çok komik bir şaka olmamış olsa gerek 😀

Belki Steam destek yardım eder. Onun dışında beklemekten başka seçeneğiniz yok.

Bilen bir arkadaşıma anlattım durumu aileden üye atılırken zaten bu uyarının yapıldığını söyledi. Yani açıkçası arkadaş seni bilerek atmış bence şakası falan yok

Bir aileden kendi rızamızla çıkınca yine 1 yıl başka bir aileye giremiyor muyuz?
"Yetişkin" olan hesap kendi çıkarsa 1 yıl giremiyor, "çocuklar" da kendileri çıkamıyor, sadece yetişkin çıkartabiliyor.

Normalde zaten bu aileler için yapılan bir özellik olduğu için ve sık sık aileni değiştirmediğin için 1 yıllık bir cooldown normal. Büyük ihtimalle de bu özelliği gerektiği gibi kullanmayanlarda da dikkatli olmaları için de böyle bir süre vardır.

1712864998872.png

Bu bir sorun değil. Herhangi bir şekilde ban yemediniz kısacası.
Bir aileden çıktığınızda yeni bir aileye katılmak için 1 yıl süre beklemeniz gerekiyor.

Geri
Yukarı