Steam arkadaş ağına erişilemiyor hatası

Hocam bahsettiğim programları kurup deneyiniz. Windows Update kısmından güncellemeleri yapmayı denediniz mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hiç konuşmamışız ama internet hızınız da sebep olabilir. Her şeyden önce bunu deneyin.
videodaki gibi yaptiğimda denetlerken sorun oldu diyor

İndirme yaparken mi oynuyorsunuz oyunları? İndirmeyi durdurup öyle gezinmeyi deneyin Steam'de.
hayır bu sorun steami indirdiğimden beri var indirmeyle alakası yok

Hocam o zaman ilk mesajımda belirttiğim programları kurup öyle deneyin. Eksik yazılımlar Steam'in böyle olmasına sebep olabiliyor.

Bir de bunun dışında gizlilik hatasi gibi sorun çıkıyor karşıma acaba DNS veya IP ile ilgili bir sorun olabilir mi normalde 8 saatden fazla modemi kapatip açtiğimda düzelmesini bekliyordum fakat düzelmedi ve herkesin normal girdiği sitelere girdiğimde uyarı veriyor bana güvenli olmadığına dair.

Sorun olduysa ağ sorunu tarzı bir şey olabilir bence.

Basit yöntemlerin hepsini senedimizden emin olun hocam uğraşmış olmayasınız.

Microsoft gibi yerlerde hata veriyor mu acaba Steam'den kaynaklı olabilir.
1662848605980.png

formattan önce indirmeler kurulumlar yapılırken böyle bir sorun görmüyordum ama
1662848768351.png

Hocam Aygıt Yöneticisi'nden ağ gibi bir seçenek varsa çıkartın ağ kablosunu tekrar takın aklıma bunlar geldi sistem buga girmiş gibi interneti görmüyor bir de sorun giderme programını açın.

Bir de bunun dışında gizlilik hatasi gibi sorun çıkıyor karşıma acaba DNS veya IP ile ilgili bir sorun olabilir mi normalde 8 saatden fazla modemi kapatip açtiğimda düzelmesini bekliyordum fakat düzelmedi ve herkesin normal girdiği sitelere girdiğimde uyarı veriyor bana güvenli olmadığına dair.

Eki Görüntüle 1514536

formattan önce indirmeler kurulumlar yapılırken böyle bir sorun görmüyordum ama Eki Görüntüle 1514538

Güncelleştirme sorunlarını çözmek için bu videodaki yapılanları uygular mısın? Ayrıca bahsettiğim programları kurdun mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı