Steam arkadaş ağına erişilemiyor hatası

ThecrueL34

Decapat
Daha fazla  
2 gün önce laptop formatı yapıp tekrar kurulum yaptım Steam yüklediğimde arkadaş ağına erişilemiyor hatasi gördüm düzeltmek için YouTube, Google'dan tüm video içeriklere baktım ve hiçbiri düzeltmedi. Ayrıca Steam sayfalarının CSS ve JS dosyaları gidik ve tamamen ekranda yazı oluyor.

resim_2022-09-11_005946877.png

Gerekli güncellemeleri yaptınız mı? DirectX, .NET Framework, C++ paketlerini yüklediniz mi?

2 gün önce laptop formatı yapıp tekrar kurulum yaptım Steam yüklediğimde arkadaş ağına erişilemiyor hatasi gördüm düzeltmek için YouTube, Google'dan tüm video içeriklere baktım ve hiçbiri düzeltmedi. Ayrıca Steam sayfalarının CSS ve JS dosyaları gidik ve tamamen ekranda yazı oluyor.

Eki Görüntüle 1514508

Hocam yeniden başlatın diyeceğim ama indirmeniz var. Steam'e F5 atın ve arkadaş menüsü kapatın daha sonra eğer sayfa gelirse açarsınız.

İşletim sistemi W8 ve CD'den hazır olarak yüklüyor

O dediğini çoktan yaptim ve işe yaramadı

Hocam bahsettiğim programları kurup deneyiniz. Windows Update kısmından güncellemeleri yapmayı denediniz mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İndirmeyi durdurup dene bir de.

Hiç konuşmamışız ama internet hızınız da sebep olabilir. Her şeyden önce bunu deneyin.

Hocam bahsettiğim programları kurup deneyiniz. Windows Update kısmından güncellemeleri yapmayı denediniz mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hiç konuşmamışız ama internet hızınız da sebep olabilir. Her şeyden önce bunu deneyin.
internet hızının sorun olduğunu düşünmüyorum oyunlarda ping sorunu yok çünkü

Yeni konular

Geri
Yukarı