Steam arkadaş ekleme ücretli mi?

Bugün ekledim 3 gün beklemem mi gerekiyor kanka? Ve bu arada çok sağ olun hepinize ve ben bu özelliği nasıl açabilirim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Cabbar Baba, eğer bugün arkadaş olarak eklediyseniz üç gün beklemeniz gerekiyor. Cumartesi ya da pazar günü gönderebilirsiniz. Bu bir özellik değil. Bir yerden açmanıza dda gerek kalmıyor. Dijital bakiye gönderimi diye aratırsanız Steam'in yardım sayfasında nasıl gönderebileceğinizi anlatmaktadır.

Peki çok sağ ol deneyeceğim.

@Cabbar Baba, eğer bugün arkadaş olarak eklediyseniz üç gün beklemeniz gerekiyor. Cumartesi ya da pazar günü gönderebilirsiniz. Bu bir özellik değil. Bir yerden açmanıza D'da gerek kalmıyor. Dijital bakiye gönderimi diye aratırsanız Steam'in yardım sayfasında nasıl gönderebileceğinizi anlatmaktadır.

Djital bakiye hediye edeceğim kişinin hesabı kısıtlamalı olsa sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu nereden öğrendiniz?
Üç günden fazla arkadaş olduğunuz kişilere bakiye gönderebiliyorsunuz.
Dijital hediye kartı satın alırken herhangi bir kısıtlama mevcut mu?
Hem siz hem de arkadaşınız bir Steam hesabına sahip olmalısınız; ayrıca Steam'de arkadaş olmalısınız. Son 3 gün boyunca arkadaş listenizde ekli olan tüm kullanıcılar için Steam dijital hediye kartı satın alabilirsiniz. Mevcut cüzdan bakiyenizi dijital hediye kartı satın almak için kullanamayacağınızı unutmayın.

Tamam hediye kartından bahsetmişsin.

Çünkü cüzdandaki bakiyeyi yollamaktan ayrı bir şey. Yeni bir uygulama falan sandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı