Steam arkadaş hediyelerinde daha fazla para kesiyor

eXLie

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Steam'den arkadaşa Forza 4 aldım 6.59 dolara ama Papara'dan 210 çekmesi gerekirken 235 çekildi bir türlü sebebini bulamıyorum arkadaştan para alacağım sorun yaratıyor bunun sebebini bilen var mı acaba?

Arkadaşlar ben Steam'den arkadaşa Forza 4 aldım 6.59 dolara ama Papara'dan 210 çekmesi gerekirken 235 çekildi bir türlü sebebini bulamıyorum arkadaştan para alacağım sorun yaratıyor bunun sebebini bilen var mı acaba?

Dolarla aldığın için banka komisyon kesiyor.

Komisyon kesiyor kanka arkadaşına attığı için değil.

Ama sadece bunda kesti normalde oyun 180 tutuyorsa 183 çekiyor tamam onda sorun yok ama 210 TL yerine 25TL fazla çekmesi garibime geldi.

Kanka komisyon saatten saate değişiklik gösteriyor. Bir de Papara 5 dolar başına en az 8 lira para kesiyor.

Bu olay bankanın kestiği komisyondan kaynaklı. Papara üzerinden bugün ETS 2 DLC aldık. 50 dolar tuttu.

1711575388044.png

Google üzerinden baktığında 1613 TL. Fakat Papara üzerinden 1670 TL gibi bir fiyat kesti yaklaşık olarak.
Peki, neden?
Papara dolar kuru normal dolar kuruna göre 0.50 daha yukarıdan işlem gördüğünden. Ayrıca sabah ve ya akşam almanızda bu komisyon miktarını değiştiriyor. Steam'e yazmanız sonucu alacağınız cevap yaklaşık olarak bu şekilde.

Bu olay bankanın kestiği komisyondan kaynaklı. Papara üzerinden bugün ETS 2 DLC aldık. 50 dolar tuttu.

Eki Görüntüle 2152437

Google üzerinden baktığında 1613 TL. Fakat Papara üzerinden 1670 TL gibi bir fiyat kesti yaklaşık olarak.
peki, neden?
Papara dolar kuru normal dolar kuruna göre 0.50 daha yukarıdan işlem gördüğünden. Ayrıca sabah veya akşam almanızda bu komisyon miktarını değiştiriyor. Steam'e yazmanız sonucu alacağınız cevap yaklaşık olarak bu şekilde.

Teşekkürler bu açıklamanız için.

Geri
Yukarı