Steam arkadaşa hediye atılmıyor

Buğra Akıllı

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Nvidia RTX 3060
İ5 12100f
Asus H610-m
XPG VALOİR AİR
Merhaba arkadaşlar. Arkadaşıma Portal 2 hediye etmek istiyorum fakat satın al düğmesine basınca "beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Lütfen Steam destek ile irtibata geçin. Diye bir hata alıyorum bu yalnızca Portal 2 de oluyor başka oyun hediye etmek istediğimde ise oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba arkadaşlar. Arkadaşıma Portal 2 hediye etmek istiyorum fakat satın al düğmesine basınca "beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Lütfen Steam destek ile irtibata geçin. Diye bir hata alıyorum bu yalnızca Portal 2 de oluyor başka oyun hediye etmek istediğimde ise oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bundle değildir diye düşünüyorum. (Yani 1 ile 2'nci oyun) L4D2 indirime girdiğinde bundle atamadım arkadaşa ama sadece l4D2'yi atabildim.

Arkadaşınız başka bir ülkede mi yaşıyor? Eğer öyleyse aradaki fiyat farkından olabilir.

Hayır aynı ülkede Among Us atmayı denedim oldu tekrar Portal 2 denediğimde olmadı.
İsterseniz ben hediyeyi gönderebilirim. Hem Steam puanı kazanmış olurum.

Bu sorunu ilk defa duyuyorum.

18.50 TL kanka ucuz değil :D
Bundle değildir diye düşünüyorum. (yani 1 ile 2'nci oyun) L4D2 indirime girdiğinde bundle atamadım arkadaşa ama sadece l4D2'yi atabildim.

Yani sadece 1. oyunmu atılabilir diyosun.

Bundle şekilde atılıyor mu bilmiyorum ben o zaman atamamıştım tek tek atabilirsiniz.

Paket demek. Steam Sepetine girip oyunları temizle ve tekrar dene. Olmazsa 1-2 saat sonra tekrar dene.
çok defa denedim ve saatlerdir deniyorum desteğe yazdım ama onlarda 2 gün sonra cevap veriyor tatil bitmeden oynayalım demiştik

Geri
Yukarı