Steam Bakiyesi En Az Kayıpla nasıl Nakite Çevirilir?

Arkadaşlar, elimde 1600 tane kırık diş operasyon kasası var. Steam de şu an satsam yaklaşık 11 bin TL gibi bir para ediyor, sizce bu parayı en az kayıpla nasıl nakit paraya dönüştürebilirim?
Satıp bakiyen ile online satış mağazalarında %10 %20 indirimlere isteyene oyun gönderirsin.

%25 indirimle falan oyun sat, en dusuk bu sekilde nakite cevirirsin ama ugrastirir biraz. Bynogame falan paranin yarisini kesiyor komisyon ayagina.

Reddit GlobalOffensiveTrade sayfasında 11K TL'lik bıçağı olan bir kişiyle takas edin. Büyük skin tüccarları var, kasa stoğu yapmak isteyen birisiyle rahatça takas yapılabilir. Bıçağı satarken de çok zararına satmazsınız, çünkü yüksek fiyatlı bıçakların fiyatı çok düşmüyor üçüncü taraf satışta.

Genel olarak anlatayım o değere nasıl ulaştığımı. CS:GO etkinlik geldi yaklaşık 4-5 aydır varmış sanırım ama ben 1 ay önce öğrendim bu olayı, oyun içindeki görevleri tamamlayınca size 100 yıldız veriyor, bu yıldızlarla istediğiniz eşyayı alabiliyorsunuz en karlı olanı kasa almaktı fiyatı iyiydi, sürekli bot hesap açarak hesap kastım kasabildiğim kadar. Bilet parası 123 TL size 1 hesaptan 50 kasa yaklaşık 300 TL denk geliyor kalan parayla diğer hesaplara bilet parası çıkarıp sürekli aynı işlemi tekrarladım, daha çok kasmayı isterdim ama neredeyse hayatsız gibiyim 1 aydır çok yoruldum en fazla bu kadar oldu artık keşke önceden öğrenseydim 4-5 ayda 1 senelik gelir parasını çıkarabilirdim :D
Bynogame sormuştum Steam bakiyemi alabileceklerini söylediler fakat %55 bana geleceğini söylediler ve bu bana çok fazla geldi. Oyun alıp satmak işi en az zararlı yöntemse buna başlayayım o zaman sizce de öyleyse. En pahalı ve popüler oyunları mı ilanlara koyayım sizce ?
Sana güvenen kişilere oyun satarak. Onlar sana nakit versin parayı, sen onlara hediye et Steam'den.

Arada bize de şöyle ufak bi' DLC tükürsen mutlu edersin hocam 11 bin TL ne? 🤣
11K değerinde oyun alacaklarını sanmıyorum ya tanıdıklarımın :D
Son olarak bu oyun satış işlemi yaparken video kaydı almam iyi olur değil mi ? Hediye ettiğim kişi sıkıntı çıkarırsa diye.

Genel olarak anlatayım o değere nasıl ulaştığımı. CS:GO etkinlik geldi yaklaşık 4-5 aydır varmış sanırım ama ben 1 ay önce öğrendim bu olayı, oyun içindeki görevleri tamamlayınca size 100 yıldız veriyor, bu yıldızlarla istediğiniz eşyayı alabiliyorsunuz en karlı olanı kasa almaktı fiyatı iyiydi, sürekli bot hesap açarak hesap kastım kasabildiğim kadar. Bilet parası 123 TL size 1 hesaptan 50 kasa yaklaşık 300 TL denk geliyor kalan parayla diğer hesaplara bilet parası çıkarıp sürekli aynı işlemi tekrarladım, daha çok kasmayı isterdim ama neredeyse hayatsız gibiyim 1 aydır çok yoruldum en fazla bu kadar oldu artık keşke önceden öğrenseydim 4-5 ayda 1 senelik gelir parasını çıkarabilirdim :D
Bynogame sormuştum Steam bakiyemi alabileceklerini söylediler fakat %55 bana geleceğini söylediler ve bu bana çok fazla geldi. Oyun alıp satmak işi en az zararlı yöntemse buna başlayayım o zaman sizce de öyleyse. En pahalı ve popüler oyunları mı ilanlara koyayım sizce ?

11K değerinde oyun alacaklarını sanmıyorum ya tanıdıklarımın :D
Genel olarak satış sitelerine bak en çok satılan oyunlar hangisi ise koyulan ilanlardan 5 10₺ daha azına koy.

Geri
Yukarı