Steam bakiyesi nasıl nakite çevirilir?

ekicia40

Femtopat
Daha fazla  
Steam'de 250TL'ye yakın para var. Bunu nasıl nakite çeviririm? ByNoGame tarzı sitelerde 50-100 TL'si gidiyor zaten. Sanırım takas grupları falan varmış karşı tarafa skin oyun tarzı bir şeyi hediye edince oda banka hesabına falan atıyormuş. Bilen var mı?

Bende aynı durumdaydım.Biriyle anlaştık skin attım adamdan daha sonra haber alamadım.Dikkat edin sizde tongaya düşmeyin

Çeviremezsin galiba, fakat arkadaşına 250 TL'ye oyun atarsın, o da sana parasını verirse olabilir.

İtemlerini topluluk pazarında sattıktan sonra hesabında bulunan bakiyeyle belli bir indirim oranı koyarak oyunları hediye yöntemiyle alıcılara satabilirsin. Banka hesabına eft veya havalesi yapıldıktan sonra oyunları hediye olarak gönderirsin.

Sağ olun güvenilir birilerini bulmak zor burada isteyen varsa takas yapabilirim.
Dediğim gibi hesabında bakiye varsa eğer veya itemlerini topluluk pazarında sattıktan sonra ikinci el bölümünde konu açıp, alıcı için belli bir indirim uygulayarak burada satabilirsin. Alıcı bulmak zor değil burada. Mutlaka ilanına yazacaklardır.

Dediğim gibi hesabında bakiye varsa eğer veya itemlerini topluluk pazarında sattıktan sonra ikinci el bölümünde konu açıp, alıcı için belli bir indirim uygulayarak burada satabilirsin. Alıcı bulmak zor değil burada. Mutlaka ilanına yazacaklardır.

Yeni üye oldugum için ikinci el ilan açamıyorum normal açsam sıkıntı olur mu?

Geri
Yukarı