Steam bakiyesi nasıl nakite çevirilir?

Arkadaşlarına 10-15 lira indirimle oyun satarsın 10-15 lira. Hem onlara faydası olur. Hem de sana.

Son düzenleyen: Moderatör:
ByNoGame üzerinden rahatça satılabilecek item önerir misiniz?

Hocam yaklaşık 70 80 lira elden çıkıyor, çok acil değilse satmamanız daha iyi olur.
Hocam oyun hediye edip o şekilde nakite çevirebilirsiniz.
Steam bakiyesi ile oyun hediye edilemiyor.

Bence burada 2. El kategorisinde ilan açıp %20 indirimle oyun atabilirsin indirimlerde. Direkt hesabına gelir para, hem de bakiyeyi eritmiş olursun.

Arkadaşlar, Steam bakiyesi ile oyun hediye edilemiyor. Neden herkes ısrarla bunu öneriyor? Bilmediğim bir yöntem mi var acaba?🤔 Diğer konulara baktığımda da aynı şeyi gördüm tekrar denedim hayır, hediye edemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Steam bakiyesi ile oyun hediye edilemiyor. Neden herkes ısrarla bunu öneriyor? Bilmediğim bir yöntem mi var acaba?🤔 Diğer konulara baktığımda da aynı şeyi gördüm tekrar denedim hayır, hediye edemiyorum.
Hocam yanlışınız var galiba. Ben denedim arkadaşıma Steam bakiyem ile oyun alabiliyorum.

Bence sizin yanlışınız var. Geçenlerde 2, 3 kişiye indirimli oyun satımı yaptım o şekilde.

@Herkesgibi arkadaş olarak ekle, ondan sonra oyunu satın alırken Hediye Olarak Satın Al'a basacaksın, arkadaşını seçeceksin bu kadar.
Tamam tamam ben bakiyemden yüksek bir oyun almaya çalıştığım için oluyormuş.🥲

Peki bu işi güvenli olarak nasıl yapacak arkadaş dolandırılma riski yüksek değil mi? Yoksa bu iş için herhangi bir internet sitesi mevcut mu?

Tamam tamam ben bakiyemden yüksek bir oyun almaya çalıştığım için oluyormuş.🥲

Peki bu işi güvenli olarak nasıl yapacak arkadaş dolandırılma riski yüksek değil mi? Yoksa bu iş için herhangi bir internet sitesi mevcut mu?
Ben bunun için Technopat'ta ilan açmıştım. Zaten yazan arkadaşlar zorluk çıkartmıyor genelde, onlara her türlü ekran görüntüsünü yollamıştım. Onlar da hemen ardından bana ücreti yolladı, ben de oyunu yolladım.

Geri
Yukarı