Steam bakiyesini Papara'ya aktarma

Ekrem taha

Hectopat
Hocalarım merhabalar biliyorum bu tip konular için daha önce konular açıldı ama sürekli değiştiği için bir daha açmaya gerek duydum.
ByNoGame dışında az komisyon alan karta para atabildiğimiz 18 yaş üstü istemeyen bildiğiniz bir site var mı? Shadowpay düşündüm ama karta para çekme kapalıymış sanırım. Bakiyem 400TL skin satmayı düşünüyorum.

csgoempire.gg sitesine depozit olarak at bir skin. Legal rulet çevirerek parayı da katlayabilirsin, garanti olarak 1-2-4-8 şeklinde iki katını koyarak da oynayabilirsin. Sonra oradan altcoin, bitcoin veya cash olarak çekebiliyorsun.

Steam yoluyla herhangi bir karta para transferi maalesef söz konusu değil. Ancak ByNoGame gibi aracı sitelerle veya indirimli oyun satışı ile mümkün.

csgoempire.gg sitesine depozit olarak at bir skin. Legal rulet çevirerek parayı da katlayabilirsin, garanti olarak 1-2-4-8 şeklinde iki katını koyarak da oynayabilirsin. Sonra oradan altcoin, bitcoin veya cash olarak çekebiliyorsun.
Çekmek için totalde 100 coin harcaman lazım. 1 saatini ayır, 1 ile başla her kaybettiğinde aynı renge 2 katını koy. Elbet gelir.

İndirimli oyun satabilirsiniz.

Hocam konu açtım talep olmadı güven falan gerek zor iş.
Çekmek için totalde 100 coin harcaman lazım. 1 saatini ayır, 1 ile başla her kaybettiğinde aynı renge 2 katını koy. Elbet gelir.
Hocam kumar sitelerine bulaşmak istemiyorum.
Steam yoluyla herhangi bir karta para transferi maalesef söz konusu değil. Ancak ByNoGame gibi aracı sitelerle veya indirimli oyun satışı ile mümkün.

Zaten ByNoGame gibi sitelerden hangisini kullanabileceğimi sordum.

Geri
Yukarı