Steam Başarım Hilesi ile Vac Ban Yenir mi?

Anıl Ateş

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce Steam hesabımda Cs Go üzerinden yapamadığım başarımları bir program yoluyla tamamladım. Oyun dosyalarıyla oynamadım. Ve şimdi biraz kıllanmaya başladım. Çünkü hesabıma çok yatırım yapmıştım. Vac yeme ihtimalim var mı?

Kendin söylemişsin ''Hile'' diye. Bekle bakalım yer misin yemez misin. Ama oyun süreleri binleri aşan kişileri de gördüm, 200 oyunu var, her birinde binlerce saat var. Eğer onlara bir şey yapmadılarsa sana da yapmazlar diye düşünüyorum.

Ben de yaptım Payday 2 için yaptım aynısını, hiçbir şey olmadı, nedenini ise kendimce şöyle tanımlıyorum; ellerinde hile yaptığımın kanıtı yok kafalarına göre banlayamazlar. Fakat benim fikrim şöyle: bence oyunlar bir amaç için, veya rekabetçi bir olay için oynanmamalı. Oyunlar eğlenceli olmalı. Ve ikinci olarak illa ki başarım kazanmak istiyorsan kendin kazanmalısın ki senin emeğin olsunlar :) ben de başarımlarla uğraşmak istemediğim için zaten yapmıştım.

Hayır steam'ı ilk kullanmaya başladığım zamanlarda bende yapmıştım metro 2033'de fakat bir süre sonra insan kendi emeğiyle kazanmak istiyor başarımları. O yüzden bence kendin uğraşıp kazanmalısın fakat yine de senin keyfinin bileceği bir şey.

Steam'ı ilk açtığımda 1 yıl kadar önce kullandım ban yemedim merak etme sorun olmuyor.

Dostum ben de bugün Payday 2, CS:GO ve Sniper Elite V2 için yaptım bunu ama içim rahat etmedi. İptal ettim ama Payday2'nin başarımları tamamlanınca envanterime 7 tane ürün gelmiş. Herhangi bir sorun olmaz değil mi şikayet edilsem bile? Profilde başarımlar gözükmüyor programla eklediklerimi geri aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuya denk gelmem ilginc... Is arkadasim evvelsi gün steam basari kasarken (oyun dosyalarini modifiye ederek) vac ban almis ve uzaklastirilmis...
Sanirim steam basari puanlari SEVIYE atlanmasina yardimci oluyor, haksiz seviye atlamasi yüzünden uzaklastirilmis arkadasim.

Benim böyle islerle pek isim olmaz, oyundan zevk almaya bakarim yani basari da olmayiversin. :)

Bu konuya denk gelmem ilginc... Is arkadasim evvelsi gün steam basari kasarken (oyun dosyalarini modifiye ederek) vac ban almis ve uzaklastirilmis...
Sanirim steam basari puanlari SEVIYE atlanmasina yardimci oluyor, haksiz seviye atlamasi yüzünden uzaklastirilmis arkadasim.

Benim böyle islerle pek isim olmaz, oyundan zevk almaya bakarim yani basari da olmayiversin. :)

Ben korkumdan geri çektim başarımları fakat payday2 de 6-7 tane skin gibi şeyler geldi. Umarım başıma dert açmaz çok fazla para yatırdım steama çünkü..

Yeni konular

Geri
Yukarı