Steam başarım kaldırma nasıl yapılır?

jSytx

Hectopat
Arkadaşlar ben Steam'de CS:GO için basarım hilesi yaptım sonra pişman oldum ve kaldırmak istiyorum ama kaldırmak isteyince her başarım siliniyor ben 70 tane basarım yapmıştım hangileri hatırlamıyorum nasıl geri alacağım bu işlemi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başarım hilesi programı ile hepsini kaldırıp tekrar hilesiz başarım kasın. Ben hearts of ıron IV'de böyle yaptım.
Başarım hilesi VAC yasaklamasına sebep olmaz. Hatırlamıyorsanız da önemli değil.

Belki kendi başarısı ile yaptığı başarımların durmasını istiyordur.🙂

Belki kendi başarısı ile yaptığı başarımların durmasını istiyordur.

O da olabilir ama bence konu sahibi yasaklama alacağından endişe ettiği için bunu soruyor. Ki program yasaklama sebebi olsaydı, başarımları kaldırsa bile yasaklama alırdı. Sonuçta yasaklama sebebi olan bir programı bir kere bile kullanmak yetiyor VAC'e yakalanmak için.

Arkadaşlar ben Steam'de CS:GO için basarım hilesi yaptım sonra pişman oldum ve kaldırmak istiyorum ama kaldırmak isteyince her başarım siliniyor ben 70 tane basarım yapmıştım hangileri hatırlamıyorum nasıl geri alacağım bu işlemi?
Başarım hilesi ile aldığınız başarımları Steam arayüz kısmındaki "Aktiviteler" kısmına gelerek görebilirsiniz. Büyük ihtimalle aynı anda birden çok başarı yaptığınız için hepsini bulabileceksiniz.

Daha sonrasında Steam Achievement Manager programına girip istediğiniz oyuna bağlanarak başarımların yanındaki kutudaki tiki kaldırarak başarımlarınızı kaldırabilirsiniz.

Başarım hilesi ile aldığınız başarımları Steam arayüz kısmındaki "aktiviteler" kısmına gelerek görebilirsiniz. Büyük ihtimalle aynı anda birden çok başarı yaptığınız için hepsini bulabileceksiniz.

Daha sonrasında Steam achievement Manager programına girip istediğiniz oyuna bağlanarak başarımların yanındaki kutudaki tiki kaldırarak başarımlarınızı kaldırabilirsiniz.

Eski başarımlar gelir mi peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı