Steam Battlefield V 50 TL

Önceki indirimlerde almıştım da buna gerek var mı diye sordum.

Sorun yok hocam 1 varda buna gerek var mı emin olamadım.
Hocam battlefield 5 sisteminiz çok güzel değilse bence alınmaz.50 tl ye daha güzel oyunlar alabilirsiniz.Mesela beamNg drive

Son düzenleme:
Hocam battlefield 5 sisteminiz çok güzel değilse bence alınmaz.50 tl ye daha güzel oyunlar alabilirsiniz.Mesele beamNg drive
Biri savaş oyunu biri araba oyunu ne kadar saçma bir tavsiye.
Hocam 1.oyun var 5'e gerek var mı sizce?
Online açısından en keyif aldığım sırayla BF4,BF3,BF1 oldu BF5 siz beğendiyseniz alın online oyuncu sayısını bilmiyorum şuanda. Zaten 1 yemek parası alıp dursun diyorsanız neden olmasın.

Online açısından en keyif aldığım sırayla BF4,BF3,BF1 oldu BF5 siz beğendiyseniz alın online oyuncu sayısını bilmiyorum şuanda. Zaten 1 yemek parası alıp dursun diyorsanız neden olmasın.
Hocam örnek verdim.Güzel bir sistemi yoksa keyif vermiyor.Bende aldım.R7 250x var.Keşke iade edebilsem.

Online açısından en keyif aldığım sırayla BF4, BF3, BF1 oldu BF5'siz beğendiyseniz alın Online oyuncu sayısını bilmiyorum şu anda. Zaten 1 yemek parası alıp dursun diyorsanız neden olmasın.

Ya aslında 4'ü oynadım ve sevdim 1 de güzel ama 5'e gerek yok diye düşünüyorum. BF1 Online oynarken 5'in de Online'ını oynamam diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı