Steam Battlefield V 50 TL

Adam yardımcı olmak istemiş almak isteyen olabilir diye. Direkt muhalefet kafadan vazgeçin belki gerek duyan olur ki vallahi bu arkadaşın mesajından sonra aldım ürünü

Ne alaka şimdi 1.oyun varken 5 de alınır mı diye sordum. Siz başka türlü düşünüyorsunuz sadece ben Online olarak 5'e de gerek var mı düşüncesiyle sordum.

BF1'in Savaş atmosferi çok iyi ve oyun hızlı ilerliyor, BF5 Online ı ise daha kapsamlı. Mesela 2. Dünya savaşında kullanılan tanklar ve uçaklar var kullanması çok iyi hissettiriyor ama atmosferi gerçekçi değil. Mesela BF1 de tüm askerler aynı üniformayı giyiyor ve o atmosferi yakalamışlar fakat BF5 de siyahi kadın nazi askeri bile görebilirsiniz. BF5'in tek iyi hikayesi The Last Tiger, diğerlerini çok kötü yapmışlar. Ama oyun 50 TL iken kesinlikle almalısın çünkü BF1 online kısmında yapacak bir şey bulamadığın zaman BF5 başlayabilirsin. Ayrıca BF5 de BF1 gibi silah kasma derdi yok oyunun en iyi silahlarından birini başta veriyor zaten yani eşitlik var. Oynanış anlamında ise BF5, BF1 den daha iyi. Tank sürmesi ve ateşlemesi, konusu tank olan oyunlardan bile daha gerçekçi ve daha iyi tasarlanmış.

BF1'in Savaş atmosferi çok iyi ve oyun hızlı ilerliyor, BF5 Online ı ise daha kapsamlı. Mesela 2. Dünya savaşında kullanılan tanklar ve uçaklar var kullanması çok iyi hissettiriyor ama atmosferi gerçekçi değil. Mesela BF1 de tüm askerler aynı üniformayı giyiyor ve o atmosferi yakalamışlar fakat BF5 de siyahi kadın nazi askeri bile görebilirsiniz. BF5'in tek iyi hikayesi The Last Tiger, diğerlerini çok kötü yapmışlar. Ama oyun 50 TL iken kesinlikle almalısın çünkü BF1 online kısmında yapacak bir şey bulamadığın zaman BF5 başlayabilirsin. Ayrıca BF5 de BF1 gibi silah kasma derdi yok oyunun en iyi silahlarından birini başta veriyor zaten yani eşitlik var. Oynanış anlamında ise BF5, BF1 den daha iyi. Tank sürmesi ve ateşlemesi, konusu tank olan oyunlardan bile daha gerçekçi ve daha iyi tasarlanmış.
Bahsettiğim şey buydu hocam güzel anlatmışsınız.

1 gerçekten güzeldi. Kurgulaniş, verilen emek, grafikler... Her şeyiyle seni o dünyanın atmosferine soruyordu. Hikayeler de güzel seçilmişti. 4'ü de oynadım, 1 kadar sarmasa da hikaye alıyor, dinamikler falan hoş olmuş özellikle RPG tarzı büyük imha silahları çok iyi tasarlanmış ancak 4'un hikayesi klasik seal Team dizileri tadında olmuş. Şu anda Battlefield Hardline oynuyorum 2015 yapımı ama görüntüsünden hikayesine hoş ve farklı bir tadı var diyebilirim. Miami'de Cartel kovaliyorsunuz vs. 5'i alamadım henüz sizin deneyimleriniz nasildi alinmali mi? PS Store'ye de gelir umarım indirim.

Geri
Yukarı