Çözüldü Steam "Battlefield V does not appear to be installed." Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nikilmikil

Femtopat
Evet arkadaşalar bugün indirdim ve oyuna girmeye çalışırken Origin üzerinden 'Battlefield V does not appear to be installed. Please install or try relaunching the game.' Hatası alıyorum. Çözümü ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Cevaplarınız için teşekkür ederim fakat olmadı, bakalım sildim yeniden yükleyeceğim eğer sonuç değişirse buradan söylerim.
Arkadaşlar oyunu silip yükleyince düzeldi. Cevaplarınız için teşekkür ederim.
Çünkü Origin'den başlatıyor. Steam'den açmaya çalışınca da Origin'e atıyor.

Yüklü olduğu klasör.

VDowmb.jpg

Bilgisayarındaki Alt + PrintScreen tuşu ile pencerenin ekran görnütüsünü alabilirsin.

Origin'i kaldırıp yeniden kurmayı dene. Olmazsa Steam'den dosya bütünlüğü doğrılaması yap.

Ayrıca paylaştığın fotoda tam klasör yolu gözükmüyor, bilgine.

Sorun devam ederse Origin'i yönetici olarak çalıştırmayı dene.

Cevaplarınız için teşekkür ederim fakat olmadı, bakalım sildim yeniden yükleyeceğim eğer sonuç değişirse buradan söylerim.
Arkadaşlar oyunu silip yükleyince düzeldi. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Çözüm
Şu an aynı sorunu bende yaşıyorum. EAPlay aboneliğim var ama yüklediğim oyunların bazıları bu hatayı veriyor gerçi Battlefield'i oynadım ama diğer oyunlarda bu hata var. Silip tekrar yükledim açılmıyor.
Aboneliğe dahil olan oyunların hepsini otomatik olarak Origin uygulaması üzerinden açıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı