Steam bozuk görünüyor

FegeLein

Femtopat
Daha fazla  
Çoğu şeyi denedim fakat düzelmedi.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    146,2 KB · Görüntüleme: 310
  • Ekran Alıntısı (2).PNG
    Ekran Alıntısı (2).PNG
    189,3 KB · Görüntüleme: 333
Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarın tarihi geri mi? Bende de olmuştu bir ara tarihi güncel yaptığımda düzeldi.
Tarih veya saatin geri veya ileri ise onları güncele almanı öneririm bende geçen yaz indirimlerinde olmuştu tarih ve saati ayarladım steam'i yeniden başlattım düzeldi.

Son düzenleme:
Bilgisayarın tarihi geri mi? Bende de olmuştu bir ara tarihi güncel yaptığımda düzeldi.
Tarih veya saatin geri veya ileri ise onları güncele almanı öneririm bende geçen yaz indirimlerinde olmuştu tarih ve saati ayarladım steam'i yeniden başlattım düzeldi.
hayır geri değil
Bir de şu gösterdiğim kısımdan kapatıp, tekrar girmeyi dene.
defalarca denedim düzelmedi

Defalarca denedim, düzelmedi.
Steam beta katılımını değiştirmek belki sorununu çözer. Mağazada siyah ekran sorununu çözüyordu, belki bunu da çözer.

Steam'e gir, sol üstteki "Steam" yazısına tıkla. Ayarlara gir, "hesap" kısmına gel. "Beta katılımı" yazan bir yer var, değiştir deyip, diğer seçenek ile değiştir.

Steam beta katılımını değiştirmek belki sorununu çözer. Mağazada siyah ekran sorununu çözüyordu, belki bunu da çözer.

Steam'e gir, sol üstteki "Steam" yazısına tıkla. Ayarlara gir, "hesap" kısmına gel. "beta katılımı" yazan bir yer var, değiştir deyip, diğer seçenek ile değiştir.

Nasıl oldu bilmiyorum ama oldu. Çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı