Çözüldü Steam bozuk görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PazaniL

Hectopat
Arkadaşlarla oyun oynamak için Steam'a girdim fakat mağazaya basınca böyle bir ekranla karşılaştım kapatıp açmayı falan denedim hesaptan çıkıp yeniden giriş yaptım yine etkisi olmadı. Siteden girmeyi denedim ve yine aynı ekranla karşılaştım önceden hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. İnternetimi kontrol ettim fakat herhangi bir sorun yok yardım eder misiniz?

1644245103468.png

1644245180581.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bildiğim kadarıyla bunu internet bağlantısından dolayı yapıyor.
İnternet bağlantın sadece bağlanmaya yettiğinde böyle yapıyor, modem ve PC kapat aç düzelme ihtimali yüksek.

Tamam hocam. Kapatıp açıp geliyorum.

Bazen bozuluyor böyle. VPN açık kalmışsa olabiliyor.

Aklıma gelmişti kontrol ettim kapalı.
Hocam modemi sıfırladım bilgisayarıda kapatıp geri açtım fakat hala bozuk olarak gözüküyor farklı tarayıcıda denedim bir de girildi. @Youtube.Desteksiz
Sorunu çözdüm arkadaşlar bilgisayarın tarih ve saati yanlışmış :D
1644696595099.png
Bildiğim kadarıyla bunu internet bağlantısından dolayı yapıyor.
İnternet bağlantın sadece bağlanmaya yettiğinde böyle yapıyor, modem ve PC kapat aç düzelme ihtimali yüksek.

Tamam hocam. Kapatıp açıp geliyorum.

Bazen bozuluyor böyle. VPN açık kalmışsa olabiliyor.

Aklıma gelmişti kontrol ettim kapalı.
Hocam modemi sıfırladım bilgisayarıda kapatıp geri açtım fakat hala bozuk olarak gözüküyor farklı tarayıcıda denedim bir de girildi. @Youtube.Desteksiz
Sorunu çözdüm arkadaşlar bilgisayarın tarih ve saati yanlışmış :D
1644696595099.png

Son düzenleme:
Çözüm
Arkadaşlarla oyun oynamak için Steam'a girdim fakat mağazaya basınca böyle bir ekranla karşılaştım kapatıp açmayı falan denedim hesaptan çıkıp yeniden giriş yaptım yine etkisi olmadı. Siteden girmeyi denedim ve yine aynı ekranla karşılaştım önceden hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. İnternetimi kontrol ettim fakat herhangi bir sorun yok yardım eder misiniz?

Eki Görüntüle 1303431

Eki Görüntüle 1303434
benimde aynı sorunum var ama biraz farklı bugün oldu az önce steam üst tarafın bir kısmı bozuk görünüyo sanki monitörüm kırılmış gibi yardım edin lütfen

Dosya Ekleri

• Steam 1.06.2022 20_11_59.png
    Steam 1.06.2022 20_11_59.png
    2,3 MB · Görüntüleme: 38

Yeni konular

Geri
Yukarı